Živilė Pinskuvienė – apie atsinaujinusias Širvintas ir ateities planus: „Norisi nustebinti mūsų žmones“

Šiemet TV3 laida „Sveiki atvykę“ žiūrovams pažeria pačių įvairiausių nuotykių iš įvairių Lietuvos kampelių. Visai neseniai laidos vedėjai apsilankė Širvintose, kur kalbėjosi ir su miesto mere Živile Pinskuviene.

Laidos metu moteris papasakojo apie jos miesto ateities planus. Pastaruoju metu Širvintos pritraukia itin daug žmonių netgi iš sostinės Vilniaus, žmonės aktyviai mėgaujasi laiku pliažuose ir puikiai sutvarkytais parkais.

Širvintų paplūdimys šiemet pasipuošė itin stilingu elementu – paplūdimio lovomis.

„Kiekvienais metais, kiekvieną vasarą man vis norisi kažko patrauklesnio, nustebinti mūsų žmones. Tai po truputį ir kuriame. Iš esmės turime planą kitą vasarą dar jį stipriau pakoreguoti“, – apie naujoves pasakojo Ž.Pinskuvienė.

Laidoje paaiškėjo, kad jau statyti pradėtas dar vienas objektas – „Šeimos parkas“.

„Šis pliažas labai patrauklus širvintiškiams, sulaukiame daug svečių ir savaitgaliais. Jau greitai prasideda darbai, mūsų šeimos parko įrengimas. Tikiuosi, kad tai bus dar viena ypatingai patraukli vieta šeimoms. Norime, kad tiek tėveliai, tiek vaikai galėtų sau kažką atrasti. Ir šie gultai atsirado ir žmonių pasiūlymų, kad jiems norisi vis kažko daugiau. Nusprendėme pabandyti. Ir visai nieko išėjo“, – šypsojosi Širvintų merė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer