Žūtbūtinis mūšis dėl vieno Ukrainos taško – rusai atakuoja jį 9 kryptimis

Rusijos karinės pajėgos įnirtingai atakuoja Rytų Ukrainos Luhansko sritį ir vienu metu ją bando pulti devyniomis kryptimis, praneša Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnas.

V. Zalužno teigimu, Rusija Luhansko srities šiaurėje sutelkė savo pagrindines smogiamąsias pajėgas.

„Puolimas vykdomas iš pietų į šiaurę Popasnos-Kamyševacho kryptimis ir toliau iki Lysyčansko, Popasnos-Mykolajivkos, Popasnos-Berestovo, iš šiaurės į pietus Bogorodičnojės-Slovjansko, Iziumo-Slovjansko, žemiau – Popasnos-Svetlodarsko kryptimis, iš rytų į vakarus kryptimi Sjevjerodoneckas-Lysyčanskas, taip pat Metelkino, Toškovkos-Kamyševachos kryptimis“, – „Facebook“ paskelbė V. Zalužnas.

Jis pridūrė, kad Rusijos pajėgos naudoja aviaciją, daugkartines raketų sistemas ir artileriją, kad išstumtų Ukrainos karius.

„Sjevjerodoneckas yra esminis taškas Luhansko srities gynybos operacijos sistemoje. Miestas negali būti vertinamas kitaip. Visi, kurie šiandien yra fronte, yra didvyriai“, – pabrėžė jis.

Rusijos kariuomenė sutelkė savo pastangas į Donbaso užėmimą. Įnirtingi mūšiai tęsiasi Sjevjerodonetske ir viename iš Vrubovkos rajonų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer