Zelenskis: yra vienas dalykas, kurio Rusija nesuvokia ir niekada nepriims kaip fakto

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis savo naktinėje kalboje pažymėjo, kad su kiekvienu Rusijos smūgiu Ukrainai, su kiekvienu Rusijos okupantų nusikaltimu europiečių ryžtas padėti karo niokojamai šaliai tampa stabilesnis. Jis priduria, kad nors tai tiesa, teroristinė valstybė to visiškai nesuvokia ir niekada nepriims to kaip fakto, rašo UNIAN.

„Per vieną Rusija smogė Nikolajyvui, Charkivui, Krivoj Rogui, Zaporižės regionui. Jis smogė gyvenamajam sektoriui – absoliučiai sąmoningai, tikslingai, į gyvenamuosius namus, civilinius objektus, į žmones. Yra aukų – žuvusių. <...> Tikrai sustabdyti tokius teroristinius veiksmus galima tik ginklu – moderniu ir galingu“, – pabrėžė Ukrainos prezidentas.

Ukrainos prezidentas taip pat sakė, kad Ukrainos atstovai dirba visą parą, kad Ukrainos valstybės ir gynybos interesai būtų kiekvienos šalies dėmesio centre.

„Visa mūsų komanda, Ukrainos komanda, dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad mūsų valstybės ir gynybos interesai būtų kiekvienos šalies dėmesio centre“, – sakė prezidentas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Rusija sekmadienio naktį atakavo daugiabutį Časov Jaro mieste.

34 žmonės, įskaitant 9 metų vaiką, atsidūrė po 5 aukštų pastato griuvėsiais. Pranešama, kad griuvėsiuose rasti 15-os žmonių kūnai, dar penkis žmones pavyko išgelbėti.

Apie tai pranešė Donecko srities karinės administracijos pirmininkas Pavelas Kirilenko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer