20-metė netikėtai pagimdė tualete: nė nežinojo, kad laukiasi

Universiteto studentė sužinojo, kad laukiasi tik po to, kai pagimdė tualete pajutusi pilvo skausmus. 20-metė Soutamptono universiteto Jungtinėje Karalystėje studentė Jess Davis galvojo, kad jai skauda pilvą, nes artėja menstruacijos, tačiau netikėtai prasidėjęs gimdymas šokiravo.

Mergina buvo šokiruota, kai pagimdė beveik 2,5 kilogramo sveriantį kūdikį tualete. Istorijos ir politikos studentė pavadino savo pirmagimį Freddie Oliver Davis ir teigė, kad nejautė jokių nėštumo požymių.

Ji sakė: „Mano mėnesinės visada buvo nereguliarios, todėl nė nepastebėjau. Kartais mane pykindavo, bet buvau pradėjusi gerti vaistus, todėl maniau, kad dėl to kalti medikamentai.

Kai gimė vaikas, tai buvo didelis šokas – iš pradžių maniau, kad sapnuoju. Nesupratau, kas vyksta, kol neišgirdau jo verksmo – tada staiga supratau, kad man metas užaugti!

Prireikė laiko, kad praeitų pirminis šokas, susitaikyčiau su mintimi ir pajusčiau ryšį su vaiku, bet dabar aš labai laiminga. Jis pats ramiausias vaikas, gimdymo skyriuje jis žinomas kaip tyliausias kūdikis.“

Apie nėštumą nežinojo

Kai Jess praėjusį mėnesį atsikėlė dėl didelių skausmų, ji manė, kad prasidėjo mėnesinės ir nuėjo į artimiausią parduotuvę, kur nusipirko šildančią pūslę, rašo express.co.uk.

Ji pabandė pagulėti vonioje, kad sumažintų skausmą, tačiau pajautė varginantį poreikį nueiti į tualetą.

Ji prisiminė: „Nė akimirką negalvojau, kad gimdau – aš tiesiog jaučiau, kad turiu stumti. Vienu metu jaučiau plyšimo skausmą, bet nežinojau, dėl ko jis atsirado, žinojau tik tai, kad turiu kažką iš savęs išstumti. Išgirsti vaiko verksmą ir suvokti, kas iš tikrųjų įvyko, buvo tiesiog siurrealu.“

Jess į pagalbą pasikvietė draugę Liv King, kuri patarė jai išsikviesti greitąją. Jess buvo nugabenta į Princesės Anos ligoninę Soutamptone, kur mažylis Freddie buvo skubiai nugabentas į inkubatorių.

Gydytojai mano, kad kūdikis gimė 35 savaičių. Nepaisant jo dramatiško atėjimo į šį pasaulį, tiek Freddie, tiek Jess jaučiasi puikiai.

Žinią apie Freddie gimimą Jess mamai pranešė Liv, kuri paskambino ir paklausė: „Ar sėdite?“. Laimei, Jess mama ją palaiko ir džiaugiasi, kad tapo močiute.

„Mano mama yra geriausias žmogus pasaulyje, ji labai mane palaikė ir be galo džiaugiasi, tapusi močiute“, – sakė Jess.

Ji tęsė: „Aš visą laiką apie jį galvoju. Persikėliau į vietinį universitetą, kad galėčiau tęsti studijas, gyvensiu arčiau namų, tad auginti vaiką bus lengviau. Nekantrauju pamatyti, kaip jis auga ir būti šalia kiekviename jo žingsnyje.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer