Beveik metus santuokoje pragyvenusi moteris patyrė šoką: sužinojo, kad sutuoktinis yra moteris

Moteris patyrė tikrą šoką po to, kai praėjus 10 mėnesių santuokos sužinojo, jog jos sutuoktinis iš tiesų yra moteris.

Šią savaitę moteris, žinoma tik inicialais NA, pasidalijo savo istorija socialiniuose tinkluose. Tiesa, ši istorija teisėsaugai žinoma jau seniai – antradienį moters sutuoktinis pasirodė teisme Indonezijoje.

Moteris teigia, jog su apgaviku susipažino pažinčių programėlėje 2021 metų liepą. Nepažįstamasis prisistatė kaip chirurgas iš JAV, neseniai priėmęs islamo religiją ir ieškantis žmonos.

Pora ilgai nesusitikinėjo. Vos po trijų mėnesių pažinties jie susituokė islamo tradicijomis paremtoje ceremonijoje, pripažįstamoje religijos, bet neturinčioje jokio teisinio pagrindo. Pora negalėjo susituokti teisiškai, nes jaunikis nesugebėjo parodyti galiojančių dokumentų.

Jaunavedžiai apsigyveno pas nuotakos tėvus ir gyveno ten kelis mėnesius. Nuotakos tėvai neilgai trukus ėmė abejoti jaunikio nuoširdumu, kai jis nenustojo prašinėti jų pinigų ir nesugebėjo įrodyti savo tapatybės.

Norėdamas išvengti daugiau klausimų, jaunikis mylimąją išsivežė į Pietų Sumatrą. Ten moteris buvo uždaryta namuose, sutuoktinis jai draudė bendrauti su aplinkiniais ir kontroliavo visus jos finansus.

Negalėdama susisiekti su dukra, nuotakos motina apie incidentą pranešė policijai, kuri apgaviką tuojau pat sulaikė. Apklausų metu paaiškėjo, jog indonezietė visą tą laiką iš tiesų buvo susituokusi su moterimi, kuri per 10 santuokos mėnesių iš sutuoktinės šeimos išviliojo daugiau nei 15 tūkst. eurų.

Internautams ėmus stebėtis, kaip galima nepastebėti tikrosios sutuoktinio lyties, auka socialiniuose tinkluose paaiškino, jog porai beužsiimant lytiniais santykiais, ji visada būdavo užrištomis akimis, o viskas vyko tamsoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer