Deppo eks žmona pakeitė „plokštelę“: turi įrodymų, kad šis norėjo ją nužudyti

Nors ir byla tarp aktorės Amber Heard ir jos buvusio vyro Johnny Deppo pasiekė kulminaciją, iki šiol pati moteris nenurimsta. Bylą triuškinančiai laimėjo J. Deppas, pati aktorė toliau bando įrodyti, kad savo santykiuose patyrė smurtą. Primename, kad anksčiau ji teigė, jog straipsnis, dėl kurio ją į teismą padavė buvęs vyras, buvo net ne apie patį J. Deppą.

Segtuvą, pilną dokumentų, kurie, anot Amber Heard, yra nauji įrodymai, įrodantys jos kaltinimus fizine ir seksualine prievarta, mestus buvusiam vyrui Johnny Deppui, teisėjas jau atmetė kaip Amber šmeižtą prieš buvusį vyrą. Heard atskleidė metus apimančius savo terapeuto užrašus, kuriuose išsamiai aprašomi atvejai, kai ji sako, kad aktorius „smogė jai, nustūmė į sieną ir grasino nužudyti“. Tačiau teisėja savo procese tiesiog atmetė užrašus kaip „kliedesius“ ir uždraudė jos teisinei komandai pateikti dokumentus kaip įrodymus.

Nepaisant to, aktorė dabar viešai interviu su Savannah Guthrie paskelbė apie segtuvą, kuriame aprašomi jos santykiai su buvusių vyru nuo pat pradžių. Interviu apžvelgiami A. Heard šmeižikiški teiginiai apie prievartą, kurią, jos teigimu, moteris patyrė santykiuose su Johnny Deppu.

Interviu metu buvo rodomi Heard terapeutės užrašai, kuriuos ji padarė per savo seansus. Juose buvo keli kaltinimai smurtu, su kuriais aktorė teigė susidūrusi per savo santuoką.

„Nuo pat mano santykių pradžios 2011 m. yra daugybė užrašų, kuriuos sukaupė mano gydytojas, kuriam pranešiau apie prievartą, – sakė Heard. – Jos užrašai reprezentavo mano santykius su Deppu ir pateikia paaiškinimą apie tai, kas vyko“.

Pasak jos terapeutės, užrašuose smurtas minimas nuo 2012 m. sausio mėn., kai „Heard pasakė, kad Deppas „smogė jai, nustūmė ant grindų“. Praėjus aštuoniems mėnesiams po to, pastabose matyti ir užrašai, kad jis „suplėšė jos naktinius marškėlius ir pastūmė ant lovos“, o 2013 m. „jėga pastūmė ją į sieną ir grasino nužudyti“

Naujausias „Dateline“ interviu klipas pasirodė kitą dieną po to, kai laidoje „Today“ buvo parodyti terapeutės užrašai, kuriuose Heard prisipažino, kad ji „vis dar myli“ Deppą, nepaisant to, kad dar kartą jį apkaltino fizinę prievartą ir smurtu jų santykių metu.

Anksčiau šį mėnesį prisiekusiųjų teismas nusprendė, kad Heard apšmeižė savo buvusį vyrą, žurnalistams iš „Washington Post“ papsakodama apie patirtą seksualinę prievartą. Ji buvo įpareigota sumokėti Deppui 10 milijonų dolerių kompensacinę žalą ir 5 milijonus dolerių baudžiamąją žalą, nors teisėjas pagal Virdžinijos teisę antrąjį mokėjimą sumažino iki 350 000 JAV dolerių.

Nepaisant to, kad ji buvo pripažinta kalta dėl šmeižto, Heard ir toliau viešai kaltina savo buvusį sutuoktinį fiziniu ir seksualiniu išnaudojimu, sakydama viešai, kad ji nebando „siekti keršto“.

„Galiu jums pasakyti vieną dalyką, kad aš nesu kerštinga“, – sakė ji „Dateline“. „Tai būtų tikrai bjaurus būdas atkeršyti. Kad ir kaip būtų kvaila tai sakyti garsiai, mano tikslas – vienintelis dalykas, kurio šiuo metu galiu tikėtis… Tiesiog noriu, kad žmonės mane matytų kaip žmogų“.

Pati A. Heard terapeutė yra spaudžiama dėl kelių liudininkų parodymų, kurie sakė „matę, kaip Heard kurstė smurtą“ prieš Deppą jų santykių metu. Aktorė įtai atšovė, tvirtindama, kad „niekada nekurstė smurto“ ir kad ji tik „atsakė į jį“, teigdama, kad ji smurtavo prieš aktorių tik „norėdama susidoroti“ su prievarta, kurią, jos teigimu, ji patyrė.

„Kai gyveni smurte ir tai tampa normalu, turi prisitaikyti, priimti sprendimus, kaip su tuo susidoroti, – sakė ji. – Jei tai reikštų rinktis tarp lūžusios nosies ar mėlynėmis nusėto skruosto, aš tai padaryčiau“.

Ji pridūrė: „Mane mušdavo labai ilgai, kol net nežinojau, kaip apsiginti“. Jos terapeutė pabrėžė, kad Heard yra vienintelė moteris, pateikusi kaltinimus dėl prievartos Deppui, ir klausė, kodėl niekas kitas nepasisakė, dėl tokio paties smurtinio elgesio, kokį ji teigia patyrusi.

„Pažiūrėkite, kas man nutiko, kai apie tai pradėjau kalbėti“, – atkirto Heard jai.

„Dateline“ pateiktame pareiškime Deppo teisininkų komanda kritikavo Heard už tai, kad ji taip viešai skelbė savo kaltinimus net ir pasibaigus teismo procesui, sakydami: „Gaila, kad kaltinamoji ir jos komanda vėl kartoja seną šmeižto dainelę. Jau buvo nuspręsta teismo, nuosprendį prisiekusieji priėmė vienbalsiai Johnny naudai.“

Tačiau Heard primygtinai kartoja, kad ji patyrė smurtą, kartodama „Washington Post“ vartotus savo žodžius, kurie išprovokavo šešių savaičių teismą. Ji save apibūdindama kaip „išgyvenusią smurtą auka“.

„Aš [laikysiuosi savo liudijimo] iki savo mirties dienos. Aš žinau, kas man atsitiko. Esu čia kaip išgyvenusioji“, – sakė ji.

Heard dabar tvirtina, kad ji niekada nenorėjo, kad skandalas taip nuskambėtų viešumoje, ji tvirtina, kad ji niekada nenorėjo stoti teisme, tačiau „neturėjo kito pasirinkimo“, nes buvęs sutuoktinis nusprendė tik taip išsiaiškinti.

„Nenorėjau, kad tai būtų didelis skandalas ar juo labiau kad tai būtų teismo procesas, nenorėjau, kad tai būtų vieša, – sakė ji. – Bet kai kas nors tave paduoda į teismą, tu iš tikrųjų neturi kito pasirinkimo.“

Nepaisant to, kad ji ir toliau skelbia savo kaltinimus, Heard tvirtina, kad ji nenori nieko daugiau, kaip tik tęsti savo gyvenimą, ir sako savo terapeutei: „Nekantrauju gyventi savo gyvenimą ir, tikiuosi, manęs jis laukia ilgas. Ir toliau eisiu per gyvenimą pakėlusi galvą.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer