Dešimtmečio turtai atima žadą: milijardai sąskaitoje, automobiliai ir vila gauta vos 6-erių

Dešimtmečiui berniukui pavydi visas pasaulis – mažylis neseniai gavo jauniausio pasaulyje milijardieriaus titulą. Pasakiškais turtais berniukas džiaugiasi jau nuo mažens – būdamas šešerių dovanų gavo…vilą.

Nors didelę dalį dešimtmečio Momphos jaunesniojo turtų uždirbo jo tėvai, pats berniukas taip pat jau moka užsidirbti pinigų.

Momphos turto vertė – 14 milijonų eurų. Visgi, gimtojoje Nigerijoje šie turtai verti net 6 milijardų nairų – vietinės valiutos. Tai reiškia, jog Mompha jaunesnysis – jauniausias pasaulio milijardierius.

Berniuko tėvas Ismailia Mustapha – interneto garsenybė, geriau žinomas Momphos vyresniojo vardu. Būtent tėtis mažyliui ir padovanojo vilą.

„Turėti savo nuosavus namus – vienas geriausių jausmų pasaulyje. Jis neišmatuojamas pinigais, jį sunku apibūdinti žodžiais.

Turėti namus – tai jausmas, kuris padaro visus gyvenimo sunkumus lengvesniais“, – sakė I. Mustapha.

Turtuolis didelius pinigus uždirbo iš savo valiutų keitimo verslo, vėliau juos investavo. Vyras įsitikinęs – mažametis sūnus savo turtus užsidirbo su kaupu.

Mompha vyresnysis lepina ne tik sūnų – savo žmoną jis vadina „grynųjų ponia“, turtais aptekusi ir dešimtmečio milijardieriaus sesutė.

Tiesa, Mustapha šeima susidūrė ir su teisėsauga – šeimos tėvas buvo sulaikytas ir jam pareikšti kaltinimai pinigų plovimu. Visgi, vėliau vyras paleistas už užstatą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer