Mylinti Visatos Saulelė – apie atšoktas vestuves už 1 tūkst. ir nuotakos suknelę: uošvienė viską išpeikė

Socialiniuose tinkluose Lina Ananda Ramanauskienė išgarsėjo tada, kai save praminė Mylinčia Visatos Saulele ir į interneto platybes ėmė talpinti išskirtinio braižo fotografijas. Spalvotos ne tik fotografijos, bet ir asmeninis gyvenimas. Moteris prieš 4 metus sumainė aukso žiedus su mylimuoju.

Naujienų portalui tv3.lt Lina Ananda Ramanauskienė atvirai prabilo apie vestuves, kurioms išleido vos 1300 eur. ir pasidalijo vertingais patarimais.

Pradėdama pasakojimą apie vestuves, moteris teigė, kad jose dalyvavo 32 žmonės. „Atvyko artimieji ir mano gerbėjų pulkelis, kurie suvažiavo iš tolimiausių Lietuvos vietovių. Ceremonija vyko Raudondvario pilyje. Mes nesame senamadiški, todėl mums nereikėjo bažnyčios ar kunigo. Jei meilė yra, tuomet ji ir bus. O jei meilės nėra, tuomet jos pabuvus bažnyčioje ir neatsiras. Vestuves atšokome magišką dieną – 2018-08-18. Su aštuntukais – begalybės ženklu“, – kalbėjo pašnekovė.

Lina teigė, kad ji pati viską planavo, todėl jai neprireikė vetsuvių organizatorės: „Savo vestuvėms ruošiausi beveik metus. Turiu daug idėjų, todėl visas jas bandžiau įgyvendinti per savo vestuves. Pavyko su kaupu.“

Dabar daugelis žmonių organizuoja įspūdingas vestuves, kurioms išleidžia krūvas pingių, tačiau pati Lina džiaugėsi, kad jos vestuvės kainavo vos 1297 eurus.

„Taupyti nereikėjo, nes tuo metu neblogai uždirbdavau, o ir vyras gerai uždirba“, – šyptelėjo ji.

Paklausta, kokiais patiekalais nustebino šventės svečius, Lina Ananda Ramanauskienė teigė, kad buvo visko: „Patiekalai buvo įvairūs: nuo kaimiškų dešrelių iki lašišos keptos orkaitėje bei jautienos su smidrais. Daug įvairių desertų, gėrimų. Pavaišinome naminiu vynu ir dideliu tortu. Aš pati šio maisto neruošiau, jį pagamino mano kolegė.“

Tęsdama pasakojimą apie vetsuves ir jų organizavimą, moteris atskleidė ir tai, kas buvo sudėtingiausia. „Vestuvinės suknelės siuvimas buvo sudėtingiausias etapas. Pasisiuvau vienokią, o buvau visai su kita suknele. Pirmąją suknelę išpeikė uošvienė, todėl siuvausi kitą. Suknelės siuvimui išleidau 75 eurus. Jai nepatiko, nes buvo trumpa. Sakė, kad ir plunksnų per daug. Ją siuvausi tris mėnsius… Siuvau, ardžiau ir vėl siuvau, ardžiau“, – prisiminimais dalijosi ji.

Baigdama pokalbį apie vestuves, moteris pasidalijo vertingais patarimais, kurie padės sutaupyti organizuojant vestuves.

„Vestuves reikia organizuoti tik patiems. Nejau jaunimas neturi idėjų? Maistą irgi patiems ruošti, o ne užsakyti iš kavinių. Reikia ir kviesti kuo daugiau žmonių, tuomet ir daugiau pinigų padovanos. Vestuvinę suknelę galima nusipirkti ir parduotuvėse. JAV yra labai gražių ir nebrangių“, – patarė ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer