Vienu vyru besidalijančios dvynės susidūrė su iššūkiais: nepavyksta pastoti vienu metu

Anna ir Lucy DeCinque (36) laikomos labiausiai panašiomis dvynėmis. Merginas sieja ne tik identiški veido bruožai, kūno sudėjimas, tačiau ir stiprus bei seseriškas ryšys.

Užsienio žiniasklaida thesun.co.uk atskleidė, kad jos dalijasi ne tik savo drabužiais, tačiau ir kai kuo daugiau.

Anna ir Lucy DeCinque atviravo, kad jos draugauja su tuo pačiu sužadėtiniu Benu. Dabar merginos planuoja ir pastoti tuo pačiu metu.

„Mes norime kartu patirti nėštumą, norime visko gyvenime kartu. Kartu numirsime, kartu sensime“, – sakė Lucy.

Tiesa, kartą Lucy su mylimuoju manė, kad Anna pastojo, o tai išgąsdino Lucy.

„Mane ištiko širdies smūgis, nes maniau, kad Ana gali būti nėščia, o aš – ne. Norėtume, kad abi būtume nėščios, o ne viena“, – sakė Lucy.

Kalbėdamos apie bendrą vaikiną, šios tikino, kad jis dabar yra dvigubai laimingesnis: „Anksčiau turėjome atskirus draugus, bet jie nesuprato mūsų artimo ryšio. Benas mus supranta ir priima mus tokias, kokios esame. Benas elgiasi su mumis vienodai. Jokio pavydo nėra. Jis sulaukia dvigubai meilės, dvigubai daugiau dėmesio, todėl niekada nesiskundžia.“

Įdomu tai, kad jos „viskuo dalijasi“ ir „niekada negali būti atskirai“, kasnakt miega toje pačioje didelėje lovoje su savo partneriu.

Anna ir Lucy laikosi identiškų dietų ir mankštinasi. Jos net skaičiuoja suvartojamų kalorijų skaičių, kad abi būtų suvartojusios lygiai tiek pat.

Be to, jos tuo pačiu metu eina į tualetą, dalijasi partneriu ir atsisako būti daugiau nei keliomis pėdomis nutolusi viena nuo kitos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer