„Esu 101 proc. tikras, Putino pabaiga bus baisi“ – Arestovyčius prognozuoja, kas laukia Putino

Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Oleksijus Arestovyčius prognozuoja, kad Rusijos Federacijos prezidento Vladimiro Putino pabaiga bus „baisi“.

O. Arestovyčius interviu Ukrainos žurnalistui Dmitrijui Gordonui sakė, kad yra 101 proc. tikras dėl baisios Rusijos lyderio baigties.

„[Putino pabaiga bus] baisi. Esu tikras 101 proc. Kaip Stalino – žmogus gulėjo šlapimo baloje, bet niekas neleido jam padėti, nes visi lengviau atsikvėpė, pirmiausia – jo artimiausias ratas“, – sakė O. Arestovyčius.

1953 m. kovo 1 d. Sovietų Sąjungos diktatorius Josifas Stalinas buvo rastas gulintis ant grindų vasarnamyje netoli Maskvos. Kovo 2 dieną į vasarnamį atvyko gydytojai, o 6 dieną per radiją buvo pranešta apie Stalino mirtį. Esama įvairių versijų apie diktatoriaus mirtį.

Buvusio SSKP CK pirmojo sekretoriaus Nikitos Chruščiovo sūnus Sergejus interviu Gordonui Boulevardui sakė, kad diktatorius mirė nuo insulto ir dėl to, kad jam nebuvo suteikta pagalba.

„Stalinas pargriuvo ir supyko, o jo kovos draugai tiesiog nežinojo: galbūt jis negalėjo atsikelti, nes per daug išgėrė jiems išvykus…“, – sakė O. Arestovyčius.

Anksčiau O. Arestovyčius tvirtino tiksliai žinantis apie Vladimiro Putino onkologinę ligą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer