Lietuvis Tailande įtariamas savo transseksualės merginos nužudymu: vyrą rado policija

Žiauri lietuvio istorija Tailande. Ten policija areštavo vaikiną vardu Marius, kuris įtariamas savo tailandietės merginos žmogžudyste.

Tiesa, mergina transseksualė, su kuria lietuvis draugavo kelis pastaruosius mėnesius. Į antklodę suvyniotą merginos kūną namuose rado mama, kuri nužudytą savo vaiką vadina sūnumi.

Thiraphong Lamluea – ilgaplaukė, didžiakrūtė 31-erių tailandietė, kuri maždaug prieš penkis mėnesius su visais sveikinosi iš vakarėlio.

Nors atrodo kaip įspūdingų formų moteris, iš tiesų Thiraphong gimė vyru. Dabar jos jau nebėra tarp gyvųjų, o nužudymu įtariamas lietuvis vardu Marius.

Jos pačios name lavoną trečiadienį rado mama, vis dar vadinanti Thiraphong savo sūnumi. Į antklodę suvyniotas transseksualės kūnas jau buvo buvo pradėjęs irti.

Manoma, name kūnas išgulėjo maždaug savaitę. Nužudytosios mama Tailando policijai atskleidė, kad pastaruosius 6–7 mėnesius Thiraphong draugavo su rusu, tačiau pareigūnai išsiaiškino, kad tai buvo lietuvis Marius Kunickas.

Socialiniame tinkle – jųdviejų nuotrauka, po kuria lietuvio komentaras – „Labai tave myliu, mano princese.“

Tačiau įtariama, kad būtent M. Kunickas ir nužudė savo transseksualią merginą. Tailando policija lietuvį jau sulaikė, susekę jį pagal signalą mobiliojo telefono, kurį vyras tariamai paėmė iš nužudytos merginos.

Anot Tailando pareigūnų, apklausos metu lietuvis verkė ir neneigė susikivirčijęs su nukentėjusiąja. Ar prisipažino nužudęs transseksualę, pareigūnai neatskleidžia.

Dabar jie tirs DNR mėginius. Jei žmogžudyste įtariamo lietuvio DNR atitiks ant nusikaltimo įrodymų aptiktą DNR, vyro laukia ilgi metai kalėjimo. Kokios nusikaltimo priežastys, kol kas neaišku.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer