Lietuvoje žuvo JAV karys, automobiliui nukritus nuo tilto: tragediją Klaipėdoje tiria Karo policija

Klaipėdos centre vidurnaktį nuo pakeliamo tilto į Danės upę nukrito automobilis, per nelaimę vairuotojas žuvo. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Asta Kažukauskienė patikslino, kad tyrimą perėmė Karo policija.

Informacija apie eismo įvykį perduota JAV ambasadai Lietuvoje, žuvęs vyras yra JAV pilietis.

JAV ambasada pateikė komentarą dėl praėjusios nakties incidento Klaipėdoje: „su liūdesiu patvirtiname, kad Klaipėdoje žuvo JAV pilietis. Gerbdami žuvusiojo šeimos privatumą, daugiau informacijos pateikti negalime.“

Liudininkų duomenimis, automobilis buvo latviškais numeriais.

Pirminiais Klaipėdos apskrities policijos duomenimis, žuvusysis yra užsienio šalies pilietis, galimai važiavo vienas. Įvykio aplinkybės tikslinamos, BNS informavo policija.

Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 0 val. 45 min. Pilies gatvėje, nuo pakeliamo tilto nuvažiavo ir į upę įkrito automobilis „VW Taigo“.

Nelaimės vaizdo įrašą pamatykite čia:

Per avariją žuvo 30-metis vairuotojas. Jo kūną aptiko į nelaimės vietą atvykę narai.

„Atvykus vandenyje mašinos nesimatė, narai panėrė ir pamatė, kad mašina apvirtusi ant stogo, vairuotojo pusėje žmogaus kūnas matyti. Narai vandenyje atvertė automobilį, ištraukė skenduolį, taip pat pažymėjo vietą, kurioje yra nuskendęs automobilis“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Ji kiek vėliau patikslino, kad tyrimą vykdys policija, o policijos atstovė pranešė, kad tyrimą perėmė Karo policija.

„Vyriškos lyties negyvas asmuo ištrauktas ir perduotas policijai. Mašina dėl tamsaus laiko palikta, šiandien (iškėlimo – BNS) darbai vyks“, – BNS ketvirtadienio rytą sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Igoris Voveris.

Dėl žmogaus mirtimi pasibaigusios avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer