Masinės šaudynės Juodkalnijoje: gatvėje sušaudyta 10 žmonių, tarp jų – mama su dviem vaikais

Juodkalnijoje 34-erių metų vyras nušovė 10 žmonių ir dar šešis sunkiai sužalojo. Tarp aukų – mama ir du jos vaikai. Siaubinga drama baigėsi tik tada, kai gatvėje siautėjusį žudiką nušovė praeivis.

Prie namo Juodkalnijos Cetinės mieste zuja pareigūnai ir kraupios žmogžudystės tyrėjai. Vakar 34-erių metų vyras čia nušovė savo nuomininkus – moterį ir jos du vaikus.

„Vyras panaudojo medžioklinį šautuvą. Jis nužudė du vaikus – aštuonerių ir vienuolikos metų. Taip pat jų mamą, ji mirė ligoninėje“, – pasakojo Juodkalnijos policijos atstovas Zoranas Brdjaninas.

Sušaudęs moterį ir vaikus, vyras paskambino aukos sutuoktiniui ir vaikų tėvui. Pasakė, ką padarė. Tačiau apimtas įsiūčio, jis nė nemanė sustoti. Išėjęs į gatvę, 34-erių vyras pradėjo šaudyti į praeivius.

„Vyras nužudė dar septynis žmones ir šešis sužalojo. Per susišaudymą su policija buvo sunkiai sužalotas vienas policininkas. Įtariamasis šaudė ir į greitosios automobilį“, – tęsė Z. Brdjaninas.

Paaiškėjo, kad žudynes Cetinėje surengė 34-erių Vukas Borilovičius. Jį, su ginklu siautėjantį gatvėje, nušovė praeivis. Pareigūnai aiškinasi, dėl ko vyras griebėsi ginklo. Vietos žiniasklaida skelbia, kad V. Borilovičius su nuomininkais susikivirčijo, nes jie esą vėlavo jam sumokėti nuomą.

Tai – vienas žiauriausių išpuolių Juodkalnijoje per pastaruosius kelis dešimtmečius. Šalyje paskelbtas trijų dienų gedulas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer