Atvažiavusi prie ežero Irena patyrė šoką: „Lietuviai, ar jūs turite gėdos?“

„Vakar kartu su anūkais nutarėme nueiti prie ežero, esančio visai netoli mūsų sodybos. Tiesą sakant, maniau, kad neišauklėto jaunimo elgesys mūsų šalyje jau seniai praeityje, tačiau turiu pripažinti – stipriai klydau“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Irena.

Prie ežero kartu su vyru nutarėme atsivesti du savo anūkus. Sodybą šiose apylinkėse turime jau daug metų, todėl ir ežeras mums yra gerai pažįstamas. Anksčiau čia, oho, kokie baliai ir festivaliai vykdavo, tačiau pastaruoju metu atrodydavo, kad toks negarbus elgesys su aplinkiniais jau praeityje. Oi, kaip stipriai aš klydau.

Kai atėjome, žmonių prie ežero nebuvo, todėl kartu su vyru ir anūkais mėgavomės ramybe. Deja, po kurio laiko privažiavo BMW automobilis.

Žinoma, automobilį jis pasistatė kaip įmanoma arčiau ežero, kaip gi kitaip. Atsidaręs automobilio duris maždaug dvidešimtmetis jaunuolis visu garsu paliko įjungtą muziką. Žinoma, rusišką, ne kitaip.

Su juo buvo dar trys draugai, kurie vos tik išlipę atsidarė alaus butelius ir vieną po kitos kirto saulėgrąžas.

Šokiravo jaunimo elgesys

Mano vyras nieko nelaukęs nuėjo jų paprašyti sumažinti muziką. Ir žinote, ką jis išgirdo mūsų kultūringoje šalyje? Jie pasiuntė mano garbaus amžiaus vyrą ant trijų raidžių. Čia pat, Lietuvoje, prie mūsų mylimo ežero.

Jaučiausi gavusi kaip su skuduru per veidą. Žinoma, vyras nenorėjo su jais ginčytis ir rodyti netinkamą pavyzdį anūkams. Tiesą sakant, ilgai apie tai mąsčiau.

Kaip mes elgiamės Lietuvoje su aplinkiniais, kaip elgiamės viešumoje? Lietuviai, ar jūs turite gėdos? Prašau, gerbkite žmones aplink save ir nevaidinkite ereliais…

Autorius: skaitytoja Irena

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer