Medvedevas: O kas sakė, kad Ukraina egzistuos po 2 metų?

Neapykantą Vakarams atvirai deklaravęs Rusijos saugumo tarybos vicepirmininkas pareiškė, kad „Ukrainos po dvejų metų gali ir nelikti“. Savo drastiškais pasisakymais pastaruoju metu garsėjantis ilgametis V. Putino bendražygis tikina, kad pagalba Ukrainai gali būti ir nebereikalinga.

„Mačiau pranešimą, kad Ukraina lendlizu nori gauti iš savo užjūrio šeimininkų suskystintųjų dujų apmokant po 2 metų. Kitaip artėjančią žiemą jie paprasčiausiai užšals. Tik toks klausimas: o kas pasakė, kad po dvejų metų Ukraina išvis egzistuos pasaulio žemėlapyje? Nors amerikiečiams tai jau visiškai nebesvarbu – jie tiek investavo į „antiRusija“ projektą, kad visa kita jiems atrodo smulkmenos…“ – savo „Telegram“ kanale rašė jis.

Toks požiūris į Ukrainą kardinaliai skiriasi nuo Kremliaus deklaruoto nuo pat karo pradžios. Rusija oficialiai nuolat akcentavo, kad Ukrainos valstybingumo klausimas nėra sprendžiamas, o „tik siekiama demilitarizuoti ir denacifikuoti“ valstybę.Tiek Ukrainos, tiek ir Vakarų šalių atstovai yra perspėję, kad Rusija siekia atstatyti „Sovietų Sąjungos imperiją“, o taip vadinamoji „spec. operacija“ tėra priedanga įgyvendinti savo kėslus okupuojant kaimyninę valstybę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer