Mirė per gaisrą Kauno rajone stipriai apdegęs vyras

Gegužės 16 dieną magistralėje esančioje užeigoje „Pas Lado“ kilusio gaisro metu nukentėjo vyras, kuris apdegė apie 80 proc. kūno. Šiandien naujienų portalas delfi.lt pranešė, kad nukentėjęs vyras neišgyveno.

Incidentas, kurio metu nukentėjo vyras, įvyko antradienį. Trečiadienį naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ pranešė, kad vyras apdegė 80 proc. kūno.

Šiandien, naujienų portalo delfi.lt duomenimis, nukentėjęs vyras neišgyveno ir mirė ligoninėje. Jų teigimu, vyras buvo Rusijos pilietis, turėjęs laikiną leidimą gyventi Lietuvoje.

Portalas informuoja, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Nelaimė įvyko antradienį

„Kas vyksta Kaune“ priminė, kad antradienį, 13.21 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kauno rajone, Karmėlavos seniūnijoje, Biruliškių kaime, Jėgainės gatvėje, dega užeiga „Pas Lado“.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, užeigos stogas degė atvira liepsna.

Trečiadienį patikslintais Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, nelaimės metu nudegė visas užeigos stogas. Buvo nuardytos medinės stogo konstrukcijos ir skardinė stogo danga, vandeniu sulietos pastato patalpos, iškrautos malkinėje buvusios malkos ir perlietos vandeniu.

Per gaisrą nukentėjo 1976 metais gimęs vyriškis. Jis, anot ugniagesių, apdegė apie 80 procentų kūno.

Vyras iš degančio pastato išėjo pats iki ugniagesių gelbėtojų atvykimo, buvo sąmoningas perduotas medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą.

Ar užeigoje buvo įrengta priešgaisrinė signalizacija, neužfiksuota. Gaisro priežastys tiriamos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer