Vyro energija stebina visus: nepatikėsite, kiek jam metų

72 metų vyras iš JAV, atrodantis geriau nei dauguma perpus jaunesnių vaikinų, pasidalijo dviem gyvenimo būdo patarimais, kaip išlaikyti tobulą fizinę būklę.

Raumeningas 72 metų vyras, kuriam dažnai sakoma, kad jis atrodo geriau už perpus jaunesnius vyrus, teigia, kad jo išskirtinį kūno sudėjimą palaikyti padeda du gyvenimo būdo veiksniai.

Billas Hendricksas, buvęs jūrų pėstininkas, prisipažino, jog už savo jaunatvišką išvaizdą jis dėkingas griežtam sporto režimui ir mitybai.

Jis atskleidė, kad kasdien bent dvi valandas praleidžia sporto salėje ir skrupulingai laikosi savo mitybos plano, kad išlaikytų tobulus pilvo raumenis, rašo express.co.uk.

Išdavė visas paslaptis

Kultūristas iš Dalaso (Teksasas, JAV) laikosi griežtos dietos, kurią sudaro avižos, omletas ir salotos su vištiena.

„Pusryčiauju du kartus, o tada apie vidurdienį bent dviem valandoms einu į sporto salę“, – paaiškino jis.

Billas socialiniuose tinkluose dažnai dalinasi savo įspūdingo raumeningo kūno nuotraukomis, o gerbėjai aikčioja dėl jo kūno sudėjimo ir vadina jį neįtikėtinu.

Socialiniuose tinkluose paplito keletas kultūristo nuotraukų, o komentatoriai vieningai sutarė, jog vyras atrodo geriau nei dauguma perpus jaunesnių vaikinų.

Billas, buvęs striptizo šokėjas, sako, kad kaitalioja savo treniruočių rutiną, įtraukdamas atsilenkimus bei prisitraukimus, ir tikina, jog su amžiumi vis stiprėja.

Jis sakė, kad būdamas 62 metų kojų treniruokliu negalėjo atlikti nė vieno atsistūmimo su 40 kg svarmenimis, tačiau po penkerių metų jis atlikdavo penkis su 163kg svarmenimis.

„Manau, kad likimas man įteikė fizinę dovaną, ir nenoriu jos švaistyti“, – sakė fitneso fanatikas.

Jis pridūrė, kad visada jautė potraukį sportui ir sako, jog įspūdingus pilvo raumenis jam padeda išlaikyti reguliarus mankštinimasis.

Trijų vaikų tėvas socialiniuose tinkluose pradėjo dalintis nuotraukomis sulaukęs maždaug 65 metų ir greitai surinko daugiau nei 20 tūkst. sekėjų būrį iš viso pasaulio.

„Aš tiesiog pasakoju žmonėms, ką darau, nes jiems tai įdomu, – sakė jis ankstesniame interviu. – Visada valgau tik tam, kad gyvenčiau. Į maistą žiūriu kaip į kurą organizmui. Aš visada stengiuosi sumažinti kūno riebalų kiekį.“

Nors jo socialinių tinklų paskyrose dažnai žarstomi komplimentai, tačiau būti dėmesio centre ne visada būna malonu.

„Kai kurie žmonės kartais šiek tiek pavydi, o kai kurie palaiko ir nori matyti mano pažangą“, – prisipažino Billas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer