Naujausia žinia apie dingusį ir vėliau negyvą aptiktą jaunuolį: rastas jo automobilis

Ketvirtadienio vakarą Šventosios upėje ties Leonpolio kaimu rastas vyro kūnas. Pareigūnai patvirtina, kad tai yra nuo sekmadienio ieškotas Lukas Kosmauskas. Aiškėja ir daugiau detalių – rastas vyro automobilis.

Penktadienį pareigūnai rado ir vaikino „Mercedes“, kuriuo jis išvažiavo iš Vilniaus į Panevėžį ir negrįžo. Tai 15min patvirtino policija.

Policija skelbia, kad jauno vyro kūnas Šventosios įlankoje rastas apie 20 val. Ukmergės rajone, Leonpolio kaime. Tyrimo metu nustatyta, kad tai L. Kosmausko kūnas. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.

Pradedamas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Primename, kad artimieji su vyru paskutinį sykį bendravo sekmadienį, kai jis važiavo iš Vilniaus į Panevėžį „Mercedes-Benz“ markės automobiliu.

Socialiniame tinkle „Facebook“ vyro artimųjų iniciatyva susikūrė speciali grupė – „Luko paieška“. Tą pačia dieną vyro artimieji prašė pagalbos: gyventojų pasidalinti vaizdo registratorių medžiaga, o važiuojantiems atkarpa Vilnius – Panevėžys įdėmiai stebėti esančiu kelkrašcius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer