Moteris patyrė šoką: mėnesinių metu vyras liepė miegoti atskirai

Mėnesinių metu moterys iš savo partnerių tikisi apkabinimų ir supratimo. Tačiau viena moteris pasipiktino sulaukusi iš vyro prašymo mėnesinių metu miegoti atskirai.

Dalindamasi savo istorija „Reddit“, moteris paaiškino, kad anksčiau naktimis mėnesinių metu naudojo tamponus, bet dabar dėl tam tikrų medicininių priežasčių to daryti nebegali.

Ji rašė:

„Dabar naudoju paketus ir tai nėra kažkoks didelis skirtumas , bet mano vyras su tuo nesutinka. Jis skundėsi, kad, prieš pradėdama naudoti paketus, su juo nepasitariau. Tada jis pasakė, kad nesijaučia patogiai, kai aš miegu lovoje naudodama paketus.“

Nuėjo miegoti ant sofos

Po to, kai jis paprašė vėl pradėti naudoti tamponus arba miegoti kitur, moteris manė, kad jis juokavo, rašoma thesun.co.uk.

Tačiau kai ji ir toliau naudojo paketus, jos vyras atsisėdo ant sofos ir pasakė, kad ji „privertė“ jį išeiti ir jaustis nepatogiai.

Ji pridūrė:

„Aš pavadinau jį dramos karaliene, nes jo kompromisai yra nelogiški. Aš tikrai nerizikuosiu savo sveikata ir nenaudosiu tamponų, kai gydytojas to nerekomenduoja.“

Nepaisant to, kad jai jau baigėsi mėnesinės, moteris sako, kad jos vyras vis dar pyksta dėl šios situacijos.

Ji rašė: „Jis sako, kad esu jam skolinga už tai, kad sukėliau nepatogumų ir neatsižvelgiau į jo skundus.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer