Naglio Šulijos žinia 1 Zodiako ženklui: po Joninių ateis jūsų metas

2024 metais bus svarbios kelių planetų padėtys. Vienos planetos astrologijoje vadinamos piktavalėmis ir kelia problemas, kitos yra geradarės ir suteikia pranašumų bei naudos. Tai ir atsispindi prognozėse ženklams.

Pirmasis piktavalis yra Saturnas. Jis pirmyn ir atgal judės Žuvų Zodiako ženklu ir iš Žuvų reikalaus to, kas joms nebūdinga ir ko jos kratosi kaip galėdamos – tvarkos, disciplinos pareigų vykdymo. Be to, Saturnas kuria aplinkybes, kurios riboja ir spraudžia į aplinkybes, kurios nėra patogios. Taip pat Saturnas kurs problemas ženklui (ženlo atstovams), kuris yra tiesiai priešais Žuvis, tai yra Mergelei. Mergelės atstovai irgi gali susidurti su aplinkybėmis, kurios gali gerokai apriboti.

Be to, Mergelės ženklo atstovai bus papildomai veikiami vadinamojo Juodojo Mėnulio. Šis turi gabumą išbalansuoti emocinę žmogaus būseną – ji pradeda staigiai svyruoti nuo savęs nuvertinimo iki savęs pervertinimo. Prastas patarėjas tas Juodasis. Birželio 29 d. jis pereis iš Mergelės į Svarstykles ir dėl vidinės būsenos kitus devynis mėnesius turės rūpintis jau jos.

Zodiako geradarys Jupiteris pirmoje metų pusėje bus Jaučio Zodiako ženkle. Jis suteiks daug jėgų ir pasitikėjimo savimi Jaučio ženklo žmonėms, taip pat suteiks jėgų ir padės kitiems dviem Žemės stichijos ženklams – kenčiančiai Mergelei ir Ožiaragiui. Žinoma, būdamas Jaučio ženkle Jupiteris padės visiems praktiškai nusiteikusiems žmonėms. Gegužės 26 dieną Jupiteris pereis į Dvynius ir suteiks daug jėgų bei įkvėpimo jiems. Kartu jis suteiks jėgų ir pasitikėjimo kitiems dviem Oro stichijos ženklams – Svarstyklėms ir Vandeniui.

Kitaip tariant, metai – ilgas laiko tarpas, ir metų bėgyje mus veikia įvairios jėgos. Jei neskubėsime jaudintis dėl sunkumų, jei pasinaudosime privalumais – viskas bus gerai. Arba – tiesiog kaip gyvenime būna. Taigi, –

Vėžys

Pasidairant. Šie metai – tai laikas, kai dažniau ir ilgiau stebima tai, kas vyksta aplink nei skubama ko nors siekti ar dėl ko nors kovoti. Visgi ir tokiu ramiu metu atsiras ką veikti. Pavasaris, ypač balandis ir gegužė paskatins kaip reikiant padirbėti darbe, profesijos srityje – gali būti ir gana rimtų užduočių.

Po Joninių maždaug mėnesį lydėsiantis energijos pliūpsnis dar kartą atsinaujins rugsėjį ir truks iki spalio pabaigos – tai laikas, labai palankus daryti tai, kas jums asmeniškai svarbu.

Antroji vasaros pusė, taip pat vėlyvas ruduo (lapkritis, gruodis) gali pastūmėti į aplinkybes, kuriose galiausiai rasite ir finansinės naudos. Asmeniniam gyvenimui taip pat svarbus bus ruduo – spalis ir lapkritis. Santykiai namie saugotini nuo liepos pradžios iki pat metų pabaigos (ir net šiek tiek ilgiau).

www.tv3.lt

Site Footer