Netikėtai užgeso 27-erių atlikėjo gyvybė: be tėvo liko mažametis sūnus

Pasak Meksikos nacionalinės atlikėjų asociacijos, mirė 27-erių gerbėjų mylimas meksikiečių atlikėjas Juliánas Figueroa.

Sekmadienį organizacijos pareiškime buvo rašoma: „Nacionalinė atlikėjų asociacija praneša, kad mirė jos narys Juliánas Figueroa. Aktorius ir dainininkas yra išleidęs ne vieną albumą. Jo šeimai ir draugams reiškiame nuoširdžiausią užuojautą“.

J. Figueroa mirė sekmadienį Meksikoje, patvirtino „People“ ir pridūrė, kad naujausi jo projektai buvo kuriamas solinis albumas ir vaidmuo telenovelėje „Mi camino es amarte“.

Abu jo tėvai dirbo šou versle: jo mama Maribel Guardia yra aktorė ir atlikėja, o tėvas Joanas Sebastianas, Anapilin iškeliavęs 2015-aisiais, buvo dainininkas.

Guardia pirmadienį „Instagram“ paskelbė įrašą apie tragišką sūnaus mirtį.

Įraše, išverstame iš ispanų į anglų kalbą, ji rašė: „Su liūdesiu pranešu, kad mirė mano mylimas sūnus Juliánas Figueroa.“

Guardia sakė, kad tuo metu, kai jos vaikas buvo rastas namuose be sąmonės, ji buvo teatre.

„Jį radę žmonės paskambino pagalbos telefonu, o kai atvyko greitoji pagalba ir policija, rado jį jau be gyvybės ženklų, be jokių smurto pėdsakų“, – rašė Guardia.

Medicininėje ataskaitoje nurodyta, kad jis mirė nuo ūmaus miokardo infarkto ir širdies virpėjimo. Guardia paprašė gerbti šeimos privatumą ir sakė, kad laidotuvės bus privačios.

Tarp populiarių Figueroa kataloge esančių dainų yra Volaré ir Cómo Olvidar.

Figueroa, kuriam gegužės 5 d. turėjo sukakti 28 metai, yra vienas iš aštuonių mirusio dainininko Sebastiano sūnų. Jo broliai Trigo Figueroa ir Juanas Sebastianas buvo nužudyti atitinkamai 2006 m. ir 2010 m., pranešė „People“.

Figueroa gyveno su žmona Ime Garza ir šešerių metų sūnumi José Julián.

Figueroa praeitą savaitę socialiniuose tinkluose paskelbė paskutinį savo įrašą, kuriame prisiminė savo mirusio tėvo gimtadienio metines.

Prie vaikystės nuotraukos šalia mirusio tėvo jis parašė: „Kaip lėtai prabėgo aštuoneri metai, nuo tos dienos, kai tu išėjai. Laiko skonis kartus… O žmonės skelbia, kad laikas turi viską sudėlioti į vietas, bet tai bjaurus melas. Kiekvieną dieną skauda vis labiau. Velniop tuos „Grammy“, šlovę ir pinigus, vienintelis mano noras – apkabinti tave dar kartą“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer