Paviešintas naujas įrašas suglumino internautus: išdavė prastą Putino sveikatą

Internete plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nerangiai lipa lėktuvo laiptais, taip pat jo dešinioji ranka yra visiškai sustingusi ir nejuda, kai jis eina raudonu kilimu, nutiestu Mehrabado oro uoste.

Antradienį, liepos 19 dieną, atvykęs į Iraną susitikti su pasaulio lyderiais Vladimiras Putinas buvo „nerangus“ ir šlubavo, lipdamas lėktuvo laiptais, o jo ranka buvo sustingusi, teigė kūno kalbos ekspertas.

Netyla gandai apie prastą Putino sveikatą

Kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nusileido Irano sostinėje Teherane susitikti Irano aukščiausiuoju vadovu ajatola (garbingiausias šiitų dvasininkų titulas – aut. past.) Ali Chamenėjumi, jis, atrodo, sunkiai nusileido lėktuvo laiptais.

Putinas atrodo netvirtai stovintis ant kojų, o jo išvaizda gali dar labiau sustiprinti gandus apie jo prastą sveikatą – kalbama, kad jis serga Parkinsono liga arba nepagydomu vėžiu, rašoma themirror.co.uk.

„Atrodo, kad vyrui, ateinančiam iš paskos, nekyla jokių sunkumų naudotis priekyje esančiais laipteliais, tačiau Putinas pasisuka į šoną ir negrabiai užlipa ant paskutinio laiptelio“, – „The Mirror“ sakė kūno kalbos ekspertė Judi James. Ji pridūrė: „Tai gali būti susiję su ūgiu ar net amžiumi, tačiau atrodo, kad jis tai daro sunkiai.“

Po susitikimo su Irano aukščiausiuoju vadovu ajatola Ali Chamenėjumi ir Irano prezidentu Ebrahimu Raisi, Putinas susitiko su Turkijos prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu.

Ši neeilinė kelionė yra pirmoji Putino kelionė už buvusios Sovietų Sąjungos ribų po to, kai Rusija vasarį įsiveržė į Ukrainą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer