Rusų politikės vestuvių nuotraukos šokiruoja internautus: „Beskonybės viršūnė“

Rusų Užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova apie save sudarė ne pačią geriausią nuomonę. Moteris dažnai rašydavo aštrius pareiškimus savo feisbuko puslapyje, o kartą paviešino kelias asmenines nuotraukas iš savo vestuvių, kurios sulaukė daugybės dėmesio.

Tiesa, taip pat vestuvių nuotraukomis pasidalijo ir fotografas, kuris tuo metu įamžino jų šventės akimirkas, skelbė tsn.ua.

Mykolas Komisarovas 2016 m. davė interviu „Komsomolskaja pravda“, kur atskleidė, kad moteris po publikacijos jam grasino.

„Kai lapkričio 7 d., vestuvių metinių proga, vieną iš tų senų nuotraukų ji paskelbė feisbuke, aš taip pat įkėliau kelias kitas. Marija man parašė: „Norėjau valgyti tave su gruzdintomis bulvytėmis“, – sakė fotografas apie moters grasinimus.

Pasak internautų, Marijos vestuvinė išvaizda buvo gana nepadori ir neskoninga: trumpa atlasinė suknelė, baltos pėdkelnės, ilgos pirštinės bei ploni pieštuku piešti antakiai.

„Beskonybės viršūnė“, „Kaip nepadoru“, „Už jokius pinigus taip neapsirengčiau“, – rašė internautai.

Marijos vyras yra verslininkas Andrejus Zacharovas. Jie susituokė 2005 metų lapkričio 7 dieną Niujorke, kur moteris tuo metu dirbo. Santuoka buvo įregistruota Rusijos atstovybėje. Moteris teigė, kad jos vyras negyveno JAV, o tiesiog atskrido pas ją įforminti santuoką.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer