Pentagonas: JAV pasiruošusi patenkinti visus Ukrainos ginklų poreikius

Jungtinės Valstijos ir jų sąjungininkės yra pasirengusios patenkinti visus Ukrainos ginklų poreikius, kad atremtų Rusijos invaziją, vizito Tailande metu pareiškė JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas, praneša Pentagono spaudos tarnyba.

Žurnalistas paklausė L. Austino, ar JAV ir sąjungininkų tikslas vis dar yra Ukrainos pergalė kare ir Rusijos susilpnėjimas. Jis pridūrė ir Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo patarėjo Mychailo Podolyako pareiškimą apie Ukrainos ginkluotės poreikį – apie 1000 haubicų ir 300 raketų sistemų.

„JAV yra pasirengusios suteikti viską ir padėti Ukrainai pasiekti pergalės… Mes taip pat turime partnerių iš viso pasaulio, kurie yra pasirengę tikrai padėti Ukrainai. Jūs žinote, kad mes parūpinome nemažą kiekį haubicų ir didelį kiekį amunicijos kartu su daugybe kitų dalykų. Kitos šalys taip pat padeda“, – atsakė Pentagono vadovas.

L. Austinas pabrėžė, kad JAV ir jos sąjungininkės toliau dės pastangas, kad Ukrainai per trumpiausią laiką būtų suteikta kuo didesnė parama ir padėtų Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms pasiekti sėkmės.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer