Per anksti? Kvietimai atidėti plakatą, skelbiantį Vilnių Europos G tašku, atmetami

Rizikinga reklamos kampanija, kurioje Vilnius lyginamas su moters G tašku, sukėlė prieštaravimų prieš popiežiaus vizitą kitą mėnesį.

Turizmo vadovai Lietuvos sostinėje šią savaitę išleidžia plakatą, kuriame matoma ekstazės apimta moteris, gulinti Europos žemėlapyje.

Jame pavaizduota jos ranka suėmusi Lietuvą ir užrašas, kuriame Vilnius lyginamas su G tašku: „Niekas nežino, kur jis yra, bet kai randi – nuostabu“.

Lietuvos Katalikų Bažnyčia teigia, kad akcija stiprina Vilniaus, kaip sekso turizmo vietos, įvaizdį.

Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sakė, kad tai keistas reklamos būdas, o vyriausybė ragino atidėti kampaniją iki popiežiaus Pranciškaus apsilankymo šalyje rugsėjį.

Tačiau oficiali miesto plėtros agentūra „Go Vilnius“ veržiasi į priekį ir kampaniją planuoja pradėti ketvirtadienį (rugpjūčio 9 d.).

Vilniaus meras Remigijus Šimašius sakė: „Kai Vilniuje sveikinu tarptautinius svečius, ar tai būtų investuotojai, žurnalistai ar oficialių delegacijų atstovai, man taip dažnai sakoma, kad atvykus į Lietuvos sostinę jų tiesioginiai įspūdžiai gerokai nusveria. jų lūkesčiai“.

Priduria: „Viena vertus, labai malonu girdėti šį vertinimą, tačiau, kita vertus, tai rodo, kad Vilniaus suvokimą reikia smarkiai pagerinti, kad jis atitiktų realybę.

Kampaniją kūrė Lietuvos reklamos studentai, siekę atkreipti tarptautinį dėmesį į Vilnių ir jo, kaip alternatyvios Europos miesto poilsio krypties, potencialą.

„Mažai kas žino, kur iš tikrųjų yra Vilnius, bet atvykę įsimyli miestą“, – sakė vienas iš idėją sugalvojusių studentų Jurgis Ramanauskas.

„Tokia įžvalga kilo pokalbiuose su tarptautiniais lankytojais ir suformulavome idėją, kad Vilnius yra G taško teorijos sinonimas – niekas nežino, kur jis yra, bet kai jis atrandamas, visi labai patenkinti!

Vilnius sulaukė postūmio šių metų pradžioje, kai buvo įtrauktas į kelionių leidyklos „Lonely Planet“ „Geriausių Europoje“ sąrašą.

Jame rašoma: „Vilnius atrado savo pasitikintį, keistą balsą – ir tik laiko klausimas, kada pasaulis užgis“.

Jūsų vaizdas | Ką manote apie kampaniją? Ar matėte geresnį turizmo plakatą? Praneškite man: chris.harris@euronews.com

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer