Pirmieji „žaidimai po antklode“ prieš kameras: Gabrielės ir Antano santykiai perėjo į kitą lygį

Karščiausiame TV3 televizijos vasaros realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vis dar nerimsta aistros tarp Antano ir Gabrielės. Panašu, kad po visų konfliktų porelė susitaikė ir laiką leido kambaryje.

Naktį pora meiliai apsikabinę gulėjo lovoje, o tada nuo kamerų užsiklojo antklode. Panašu, kad Gabrielės ir Antano santykiai pereina į kitą lygi ir ne kartą besibučiavę dalyviai nusprendė skirti laiko vienas kitam.

Vėliau atsiklojusi Gabrielė ėmė juoktis ir ploti rankomis, pora išėjo atsikvėpti į lauką.

„Dabar mes išėjome parūkyt kaip „po reikalo“, bet gaila, kad nebuvo jo“, – mįslingai kalbėjo Antanas, o Gabrielė susijuokė.

„Žaidimus“ po antklode galite pamatyti straipsnio viršuje.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Visą laidą galite rasti čia.

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer