Prakalbo mįslingai dingusios ir vėliau negyvos rastos lietuvės vyras: „Vyko kažkas negero“

Lietuvė, kurios kūnas buvo ištrauktas iš tvenkinio Anglijoje, likus kelioms dienoms iki mirties „sudarė sutartį su velniu“, per tyrimą sakė jos vyras.

Lietuvės, gyvenančios Brandon mieste, Suffolke, kūnas buvo rastas Brandono užmiesčio parke 2021 m. balandžio 9 d. Jos vyras Suffolko koronerio teisme sakė, kad turėjo blogą nuojautą, kai tą rytą pabudęs nerado žmonos. Teismo ekspertizė nustatė, kad lietuvė mirė nuskendusi.

Vyras per posėdį pasakojo, kad jo žmona porą dienų prieš mirtį su juo kalbėjosi apie „ją draskančius velnius“. Jis sakė jautęs, jog „su ja vyksta kažkas negero“. Jis pasakojo, kad naktį prieš mirtį penkių vaikų mama jam sakė nesijaučianti gerai ir nuėjo į pirmąjį jų namo aukštą.

Kitą rytą nubudęs žmonos jis neberado. Jis pamanė, kad ji išėjo pabėgioti. Vėliau tyrimo metu jis teigė, kad susirūpino, kai rado pravirus galinius vartus į sodą.

Padedamas vertėjo vyras papasakojo savo žmonos kūną radęs parko tvenkinyje, 3 m atstumu nuo kranto. Jis sakė, kad ji gulėjo veidu žemyn ir nerodė „jokių gyvybės ženklų“.

Lietuvis pasakojo, kad pradėjo šauktis pagalbos, nusimovė striukę, batus ir įbrido į vandenį. Jis sakė, kad apkabino žmoną, ištempė į krantą, o paskui bandė gaivinti.

Gegužės 9 d. prasidėjusio tyrimo metu atskleista, kad prie tvenkinio vyrą su žmonos kūnu aptiko šunų vedžiotojas. Iš pradžių jis manė, kad vyras bando ją „suspausti“, kol suprato, kad mėgina gaivinti“, – per posėdį pasakojo Robertas McDonaldas.

Lietuvis buvo apkaltintas žmonos nužudymu, tačiau pernai teismui dar neprasidėjus byla buvo nutraukta. Šiuo metu atliekamas papildomas tyrimas truks iki gegužės 19-osios.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer