Prakalbo tragiškai mirusios 24-erių lietuvės mama: meldžia padėti

Prakalbo tragiškai mirusios 24-erių lietuvės mama: meldžia padėti

Birželio 1-ąją netikėtai žuvo dviratininkė iš Lietuvos Gabrielė Glodenytė. Jai buvo vos 24-eri.- Lietuvė žuvo po susidūrimo su automobiliu.

Žinia pasirodė portale irishtimes.com, kuriama pranešama, kad lietuvė avarijoje žuvo šeštadienio vidurdienį. G. Glodenytė nebuvo profesionali dviratininkė, bet dalyvaudavo įvairiose varžybose.

Pradėtas tyrimas

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su dviratininkės mama Edita Glodenyte. Moteris sakė, kad itin sunkiai išgyvena netektį ir prisipažino, kad šiuo metu jai ypač reikalinga pagalba.

„Netekau dukros, tyrimas dėl aplinkybių turėtų baigtis per šešis mėnesius.“

Prašo psichologo pagalbos

Vis tik ji pripažįsta, kad šiuo metu jai ypač reikalinga psichologo parama, nes angliškai su specialistais kalbėti – pakankamai sunku: „Labai padėtų profesionalaus psichologo parama, nes man angliškai sunku viską suprasti.

Gal kiek vėliau ir gausiu profesionalią pagalbą, tačiau kol kas mane informavo, kad iki keturių savaičių po mirties turiu stengtis pati susitvarkyti savo skausmą.

Airių profesionalai nežino, kaip padėti kritiniu atveju.

Vienturtės dukros netekties atveju jie liepia kalbėtis su vietiniais žmonėmis, kurie žino daug mažiau už mane.“

Žinia buvo netikėta 

Jaudulio neslepianti lietuvė sako, kad dukros netektis jai buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus ir tikrai prireiks nemažai laiko, kada pavyks atsigauti.

G. Glodenytė šeštadienį treniravosi su savo partneriu Seanu Landersu ir kitais dviratininkais. Nei jis, nei kiti kartu važiavę dviratininkai nenukentėjo.

Portalas praneša, kad dviratininkė vidurinę mokyklą ir universitetą baigė Airijoje. Ji dirbo kompanijoje „Microsoft“.

ve.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer