Pranešama apie pokyčius Alos Pugačiovos gyvenime: su vaikais persikraustė į kitą šalį

Garsi dainininkė Ala Pugačiova (75 m.), anksčiau raginusi kolegas išvykti iš Rusijos Federacijos, nusprendė pakeisti gyvenamąją vietą. Atlikėja su dviem vaikais persikelia iš Izraelio.

Atlikėja, kuri atvirai smerkė V. Putino režimą ir visišką invaziją, Izraelyje gyveno po 2022 m. vasario 24 d. Ten ji kartu su vyru – komiku Maksimu Galkinu (48 m.) – ir dvynukais Lisa ir Hariu nusipirko namą.

Staiga propagandinė žiniasklaida pranešė, kad Pugačiova persikelia į kitą šalį. Žvaigždžių šeima apsigyveno Limasolyje, tačiau vasarą ten tvyro neįtikėtinas karštis, kurį 75 metų diva sunkiai pakelia. Todėl ji nusprendė persikelti į Latviją.

Jūrmaloje artistė išsinuomojo namą ir prieš atvykdama dar spėjo pasisamdyti apsaugą.

„Ala bus Jūrmaloje po kelių dienų – po savaitgalio. Ten jai jau paruošė nakvynę – sutvarkė nuomojamą namą. Ir svarbiausia – name dabar bus ne tik vaizdo stebėjimas, bet ir apsauga“, – teigiama Rusijos žiniasklaidoje.

Pranešama, kad diva su sūnumi ir dukra į Jūrmalą persikels artimiausiomis dienomis. O Galkinas prie šeimos prisijungs vėliau.

„Limasolyje dabar yra +30 laipsnių pavėsyje. Jūrmaloje – +20 saulėje. Todėl Pugačiova jau daug metų iš eilės karščiausiam vasaros laikotarpiui renkasi komfortišką Latvijos klimatą.

Čia ji turi draugų, tarp jų ir Laimą Vaikulę, čia ji nuomojasi namą su didele nuolaida.

Tačiau pagrindinė persikraustymo priežastis – kaip ir visi širdininkai ir hipertonikai Ala Pugačiova blogai toleruoja karštį“, – pridūrė žiniasklaidoje.

2022 m. diva kreipėsi į Rusijos Federacijos teisingumo ministeriją su prašymu įtraukti ją į „užsienio agentų“ sąrašą. Jos vyrą okupantai jau buvo įtraukę į šį sąrašą dėl jo antikarinės pozicijos.

www.tv3.lt

Site Footer