Pranešus apie pasikėsinimą išprievartauti merginą – sumaištis Vilniaus senamiestyje

Šeštadienį prieš vidurnaktį Vilniaus senamiestyje sukeltos didžiulės policijos pajėgos, atvažiavo ir greitoji. Kaip paaiškėjo, medikų pagalbos prireikė merginai, ji nuvežta į ligoninę.

Apie 23.30 val. į kavinę Gedimino prospekte prie pat Katedros įbėgo išsigandusi mergina, ji baristės paprašė kuo skubiau iškviesti policiją, esą ji buvo užpulta, ją bandyta išprievartauti.

Kavinės darbuotojai iš karto paskambino Bendrajam pagalbos centrui, pranešė, ką sakė atbėgusi jauna moteris. Labai susijaudinusi mergina pasakojo, kad ją užpuolė du vyrukai, esą jie sekė nuo Antakalnio, kažkur pakeliui pasikėsino išprievartauti ir atsekė iki pat kavinės.

Po kelių akimirkų mergina pradėjo šaukti, kad užpuolikai atėjo ir į kavinę, reikalavo, kad į kavinę nebebūtų įleidžiami klientai, rodė į tarpduryje stovinčius jaunuolius, net pradėjo kaltinti su mergina į kavinę užėjusį vaikiną, kad tai jis prievartautojas.

Merginos nuraminti nepavyko, ji tik šaukė, kad visi nuo jos pasitrauktų, galiausiai išbėgo į lauką.

Kavinės darbuotojams ir lankytojams kilo įtarimų, kad mergina gali būti kažko pavartojusi, galbūt todėl pakriko jos psichika. Kol kas nėra jokių duomenų, kad tai, ką pasakojo mergina, būtų iš tikrųjų įvykę.

Atvažiavę policijos pareigūnai ir medikai merginą rado už šimto metrų nuo kavinės – kur link ji nubėgo pasekė kelios liudininkės, galbūt jos ir policijai parodė, kas pranešė apie bandymą išprievartauti.

Tuo metu Gedimino prospekte dar buvo labai daug žmonių, dar veikė lauko kavinės. Jų lankytojų ir praeivių akivaizdoje mergina įsodinta į greitosios automobilį. Pacientė nenurimo ir greitosios mašinoje: ėmė viduje šaukti, draskytis – prireikė ir policijos ją nulaikyti. Merginą nuspręsta vežti į Psichiatrijos ligoninę Naujojoje Vilnioje. Vienam policijos ekipažui ir greitosios medikams iš karto niekaip nepavyko sutramdyti pacientės, atvažiavo dar keturi policijos ekipažai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer