Putino sveikata kelia vis daugiau įtarimų: nepavyko nuslėpti drebančių kojų

Įtarimai dėl prastėjančios Vladimiro Putino sveikatos suintensyvėjo po paskutinio jo viešo pasirodymo, kai Rusijos lyderis buvo nufilmuotas akivaizdžiai drebantis per apdovanojimų ceremoniją.

V. Putinas stovėjo šalia vieno iš Rusijos Federacijos valstybinės premijos laureatų, kai buvo užfiksuota vaizdo medžiaga.

Vis dažniau kalbama apie Rusijos lyderio sveikatos būklę, spėliojama, kad jis gali sunkiai sirgti – vieni įtaria vėžį, kiti Parkinsono ligą, nors valdžia tai neigia.

Kalbos apie Rusijos prezidento sveikatą paaštrėjo po to, kai V. Putinas vasario mėnesį pradėjo invaziją į Ukrainą.

Akys krypsta į kojas

Ceremonijos metu buvo matyti, kad V. Putino kojos dreba, kol jis klausė rusų kino kūrėjo Nikitos Michalkovo kalbos, atsiimant apdovanojimą už kūrybą, rašo dailystar.co.uk.

Vaizdo medžiagoje matyti, kaip V. Putinas stovi šalia pakylos, rankas laiko prie šonų ir stengiasi ramiai išstovėti vienoje vietoje, tačiau ima siūbuoti pirmyn ir atgal. Taip pat matoma, kad jo kojos dreba, kai jis juda į šonus.

Ekspertai, jau kelis mėnesius stebintys V. Putino elgesį, pastebėjo, kad šis sėdėdamas dažnai nevalingai ima sukioti kojas. Susitikime su Tadžikistano atstovu gegužės mėnesį, V. Putino kairė koja pastoviai nevalingai judėjo.

Tąkart jis bandė stabiliai pastatyti koją ant žemės, tačiau net pakeista sėdėjimo poza nepadėjo suvaldyti nevalingų kojų judesių.

Kovo mėnesį, kai ėmė pasirodyti vis daugiau naujienų apie tai, kad despotas sunkiai serga, Kremlius buvo priverstas viešai paskelbti, kad V. Putino psichinė būklė buvo „normali“.

Taip pat direktorius, kuris du metus praleido artimoje Vladimiro Putino aplinkoje, teigia, kad prezidentas anksčiau kovojo su vėžiu.

Nors vieni teigia, kad jis kovoja su vėžiu, kiti analitikai sako, kad Rusijos lyderį gali kankinti Parkinsono ligą. Šis smegenų sutrikimas turi įtakos motorikai ir potencialiai gali paaiškinti V. Putino pastangas suvaldyti nevalingus kojų judesius ir drebulį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer