Šeimų sąjūdis tęsia protestus – šį kartą vyks 6 dienas ir su šūkiu „STOP valdančiųjų buldozeriui!“

Prieštaringai vertinamas Lietuvos šeimų sąjūdis tęsia protestus prieš valdančiuosius. Į šešių dienų protesto akciją „STOP valdančiųjų buldozeriu!“ prie Seimo kviečiami bendraminčiai susivienyti nebe prieš pandemijos valdymą, bet prieš „viską, kas griauna valstybę“. Teigiama, kad palaikymą išreikš ir kalbas sakys Seimo opozicinių frakcijų atstovai.

„Dabartinė situacija Lietuvoje, kai pačių valdančiųjų yra griaunami valstybės pamatai – skurdinama visuomenė, keliamos net valstybinių įmonių paslaugų, maisto produktų, kuro kainos, krizės laikotarpiu planuojami įvesti nauji mokesčiai ir taip vos beišgyvenant žmonėms, Seime vykstant precedento neturintiems įstatymų stūmimo buldozerio principu procesams – visa tai verčia reaguoti visuomenę ir visuomenines organizacijas. Reaguoti, telktis ir priešintis viskam, kas griauna valstybę. Taip rašoma ir Konstitucijoje. Taip bus daroma ir tikrovėje.

Taip pat Seimo darbotvarkėje birželio 21 dieną numatytas „partnerystės-civilinės sąjungos“ svarstymo sekantis etapas, kuriam griežtą NE taria ne tik LŠS, bet ir daugelis kitų šeimos vertybes palaikančių organizacijų bei didžioji dauguma Lietuvos žmonių“, – rašoma Lietuvos šeimų sąjūdžio svetainėje.

Protesto šūkis: „STOP valdančiųjų buldozeriui!“

„Šiuo šūkiu remdamiesi rinksimės birželio 21 dieną, nuo 9 ryto iki 18 valandos prie Seimo automobilių aikštelės esančioje pievoje, tiesiai prieš Seimo posėdžių salės langus, pareikšti, kad mes, t. y. Lietuvos visuomenė, nesutinkame su tuo, ką daro valdančioji dauguma ir Vyriausybė“, – teigiama svetainėje.

Pranešime nurodoma, kad protesto dieną pasisakyti yra pakviesti opozicinių Seimo frakcijų atstovai.

Apie suteiktą leidimą naujienų portalui tv3.lt patvirtino Vilniaus miesto savivaldybė. Leidimas protestui prie Seimo iki 3 tūkst. žmonių išduotas birželio 20-23 ir 27-28 dienomis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer