Ši nuotrauka sprogdina internetą: ar pastebite, kas čia ne taip?

Paini optinė apgaulė, kuri buvo užfiksuota internete, veda internautus iš proto. Daugumai žmonių yra sunku iš pirmo žvilgsnio pasakyti, kas avi aukštakulnius – mergina ar vaikinas. O ar jums pavyks pastebėti, kas šioje nuotraukoje yra ne taip?

Nuotrauka, kuri pradėjo plisti įvairiausiuose socialiniuose tinkluose, daugumai žmonių sukėlė juoką. Iš pirmo žvilgsnio nuotraukoje yra matyti du žmonės – vienas, kuris sėdi prie stalo ir kitas, apsikabinęs sėdintį.

Tačiau atrodo, kad sėdintis žmogus yra mergina, o ją apsikabinęs yra vyriškis, dėvintis prigludusias baltas kelnes ir avintis aukštakulnius. Būtent tai daugumai žmonių ir sukėlė nuostabą.

Visgi, kiek ilgiau įsižiūrėjus į nuotrauką paaiškėjo, kad iš tiesų sėdintįjį prie stalo yra apsikabinusi mergina, vilkinti anksčiau minėtus drabužius.

Kas šioje nuotraukoje yra ne taip?

Vienas „Tik Tok“ vartotojas, pasidalinęs šia nuotrauka, socialiniame tinkle sukėlė tikrą komentarų audrą. Mergina, kuri vaizdo įraše aptarė šią nuotrauką, sakė:

„Man prireikė šiek tiek laiko, kad iš tiesų suprasčiau, kas čia vyksta. Iš pradžių maniau, kad vaikinas vilki mėlynus marškinius, baltas kelnes ir avi aukštakulnius, tačiau kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo mergina!“

Kiti socialinio tinklo vartotojai taip pat nepraleido progos pasidalinti savo įžvalgomis. „Vaikinas sėdi, o mergina yra jį apsikabinusi per pečius“, – aiškino vienas.

Tuo tarpu, kol kiti dalinosi savo pastebėjimais, kiti vartotojai nusprendė padėti tiems, kuriems sunku pastebėti šią optinę apgaulę, rašoma thesun.co.uk.

„Pasižiūrėkite į merginos plaukus, būtent jie man atskleidė atsakymą!“ – patarė vienas.

Kitas taip pat pridūrė: „Tie, kuriems vis dar sunku suprasti, pabandykite uždengti merginos plaukus arba purpurinius marškinius.“

@laughswithsel #greenscreen #jokes #laughs #canadiangirl #memes #humour #funny #funnyvideos #confusing #mindgames ♬ original sound – LaughsWithSel

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer