Skruzdėlės dings akimirksniu: štai, ką reikia padaryti

Skruzdėlės dažniausiai gyvena kolonijomis, todėl atsikratyti jomis gali būti nepaprastai sunku. Jei namus puola kenkėjų armija, pasinaudokite viena natūralia priemone ir skruzdžių nebeliks.

Skruzdėlės, kaip ir musės, Jungtinėje Karalystėje yra dažna gyventojų problema, ypač pavasarį ir vasarą, kai jos būna aktyvesnės. Šie maži vabzdžiai į namus patenka ieškodami maisto ir vandens.

Suradusios šaltinį, jos paskui save atsiveda visą koloniją ir skruzdžių tuoj knibždėte knibžda. Jei laiku neimsite kovoti su šiais kenkėjais, sunkiai valdoma situacija taps didžiuliu galvos skausmu.

Skruzdėlės nekenčia pipirmėčių 

Nors rinkoje yra daugybė cheminių insekticidų, skirtų kovai su skruzdėlėmis, namų savininkams pirmiausia rekomenduojama išbandyti natūralias priemones – tikrai nustebsite, kaip gerai jos veikia, ypač jei naudosite vieną produktą, rašo express.co.uk.

Pasak Nancy Emery, „Tap Warehouse“ valymo ekspertės, skruzdės nekenčia pipirmėčių aliejaus, todėl ši priemonė jas tikrai atbaidys. „Vienas iš skruzdėms atgrasiausių kvapų yra pipirmėtės, todėl, norėdami jomis atsikratyti, išbarstykite po namus šviežių mėtų, – sakė N. Emery. –

Kitas būdas – į buteliuką su vandeniu įlašinkite 10-15 lašų pipirmėčių aliejaus ir išpurkškite šiuo mišiniu užkrėstas vietas. Tai turėtų padėti sulaikyti vabzdžius.“

www.tv3.lt

Site Footer