Tragedija pajūryje: pamatęs, ką daro svetimas vyras, senjoras jį nušovė

46-erių ekshibicionistas buvo nušautas Prancūzijoje pagyvenusio vyro nudistų paplūdimyje po to, kai šis tariamai viešoje vietoje, moters akivaizdoje, save tenkino seksualiai.

Seksualiai save viešumoje tenkinęs ekshibicionistas buvo nušautas šeštadienio rytą „La Mama“ paplūdimyje, Didžiajame Miribel-Jonage parke, Liono pakraštyje, apie 10.30 val. vietos laiku.

Teigiama, kad šaulys – 76 metų nudistas, ginklo ėmėsi po kivirčo, kuomet vyriškis įžeidinėjo kitus paplūdimio lankytojus, o galiausiai save ėmė tenkinti nepažįstamos moters akivaizdoje. Apie įvykį pranešė Prancūzijos policija.

Po to, kai abu vyrai susiginčijo ir 46 metų vyras atsisakė diskusiją perkelti kitur, pagyvenęs paplūdimio lankytojas išsitraukė iš savo krepšio medžioklinį šautuvą ir paleido „mažiausiai tris šūvius“, kurių vienas pataikė tiesiai į krūtinę.

Turėjo leidimą laikyti ginklą

Vėliau „France3“ pranešė, kad šaulys buvo aistringas medžiotojas, turėjęs šaunamojo ginklo licenciją, tačiau neaišku, dėl kokių priežasčių jis ginklą atsinešė į paplūdimį, rašoma dailymail.co.uk.

Netrukus po šūvių į įvykio vietą atvykusi policija sakė, kad 76-erių vyras pasidavė be pasipriešinimo ir neneigė, kad jis paleido šūvius. Tuo tarpu greitoji pagalba nukentėjusiajam konstatavo mirtį.

Atvykus policijai, paplūdimys iš karto buvo uždarytas, kad atvykusi kriminalistų komanda galėtų apžiūrėti įvykio vietą, Tuo metu pareigūnai kalbėjo su šalia buvusiais liudininkais.

„La Mama“ paplūdimys buvo oficialiai paskirtas nudistų naudojimui 2007 metais. Teigiama, kad toks žingsnis sustiprino Prancūzijos, kaip pagrindinės nudistų paskirties vietos visame pasaulyje, reputaciją. Šeštadienio rytą, kuomet įvyko įvykis, šimtai žmonių mėgavosi saule.

Tą pačią dieną šaulys buvo taip pat apžiūrėtas gydytojų, kurie siekė įvertinti vyro būklę, ar šis dėl amžiaus gali būti sulaikytas. Visgi, buvo pripažinta, kad vyras gali būti perduotas į pareigūnų rankas.

„France3“ taip pat pridūrė, kad 76 metų šaulio ginklas yra legaliai registruotas, tačiau leidimas jį turėti draudžia ginklą laisvai neštis į viešumą.

Dėl žmogžudystės yra pradėtas tyrimas, kurį šiuo metu tiria Trévoux žandarmerijos pareigūnai. Manoma, kad auka gyveno Liono mieste ir šeštadienio rytą buvo trumpam atvykęs apsilankyti paplūdimyje. Visgi, neaišku, ar vyras dažnai lankydavosi šioje populiarioje nudistų vietoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer