Uošvienė jau suplanavo realybės šou dalyvių ateitį: „Rytoj ryte vestuvės“

Intrigų kupiname vasaros realybės šou tęsiasi susitikimai su išrinktųjų draugais ir artimaisiais. Atėjo ir Aleno eilė susitikti su ūkininkės Zitos šeima. Vyras sulauks ne tik pagyrimų, bet ir kandžių žodžių. Visa tai – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.

Zitos išrinktasis Alenas prieš susitikimą su moters artimaisiais ore tvyrančią įtampą bandė išsklaidyti kaip tik išmanė.

„Man jau dabar kaifas, aš dabar noriu ir iki galo noriu. Dabar ne tik pečius, bet ir kojas paglostysiu. O kas nors nufilmuokite po stalu“, – Zitai sakė jis. 

Pritrūko nuoširdumo

Vyras turėjo galimybę dar kartą susitikti su moters mama Gražina ir susipažinti su pussesere Sigita. Ši neslėpė, kad susitikimo labai laukė ir jau ilgai galvojo, ką Alenui nori pasakyti. 

Tu nuo pat pradžių buvai mano favoritas, bet, stebint projektą, surinkai minusiukų, dėl kurių aš esu pikta“, – kalbėjo ji. 

Esą, jos nuomone, vyrui projekto metu trūksta nuoširdumo. Sigita prašė Aleno parodyti savo tikrąjį veidą ir nebesislėpti po kauke. 

„Nepamirškime to, kad mes esame prie kamerų, esame sekami, todėl nevisada pavyksta būti natūraliam“, – atšovė Alenas. 

Suplanavo vestuves

Tuo tarpu Zitos mama Gražina neigiamų Aleno savybių nepastebėjo, tikino, kad jos dukrai toks vyras tinkamas ir net suplanavo tuoktuves. 

„Rytoj ryte vestuvės“, – rėžė ji. 

„Padiskutuosim apie tai už kamerų“, – į tai atsakė Alenas. 

Daugiau intriguojančių pokalbio detalių – aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

Laidą „Ūkininkai ieško meilės“ žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais 19:30 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Site Footer