Valančiūnas ir Sabonis prisijungė prie Lietuvos rinktinės treniruočių

Europos krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė treniruotėse Alytuje sulaukė dviejų rinktinės lyderių. Prie draugiškoms rungtynėms su Estija besirengiančios rinktinės prisijungė NBA rungtyniaujantys Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas.

Šeštadienį Lietuvos krepšinio federacijos socialiniuose tinkluose išplatintose nuotraukose matyti treniruotėse plušantys abu Lietuvos rinktinės aukštaūgiai, tad šiuo metu su rinktine treniruojasi visi 16 jos kandidatų. Tiek J. Valančiūnas, tiek D. Sabonis anksčiau prie komandos negalėjo prisijungti dėl draudimo apribojimų iš NBA klubų.

Jau rytoj Kazio Maksvyčio auklėtiniai Alytuje antrą kartą per ketverias dienas draugiškose rungtynėse susikaus su Estijos vyrų krepšinio rinktine.

Po pirmųjų rungtynių su estais K. Maksvytis žadėjo, kad sekmadienį aikštėje su Lietuvos marškinėliais vėl turėtume išvysti Igną Brazdeikį. Tačiau dar nežinoma, ar ant parketo Alytuje rinktinės fanai galės išvysti D. Sabonį ir J. Valančiūną.

„Bus pokyčių, tikrai bus Ignas Brazdeikis. Pažiūrėsime mūsų aukštaūgių būklę, kaip jie žaidžia su kontaktu, penki prieš penkis“, – po mačo su estais svarstė treneris.

Lietuvos ir Estijos susitikimą tiesiogiai stebėti galėsite per TV3 televiziją, naujienų portale tv3.lt arba per TV3 Play.

Pirmųjų rungtynių su Estija įrašą žiūrėkite ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer