Vasariški nepatogumai: laukia 30-ies laipsnių karštis ir audros

Šį vakarą iš pietų pradės plaukti lietaus debesys, iki ryto bus paliję jau daug kur. Kaip ir iki šiol, vietomis lis smarkiai ir su perkūnija. Paryčiais liausis, bet dieną lietaus debesys ims kilti vėl. Vėl daug kur lis, vietomis smarkiai, su perkūnija, galimi vėjo gūsiai ir net kruša.

Paryčiais, kai temperatūra būna žemiausia, vyraus 15–17 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra bus nevienoda. Vyraus 24–27 laipsniai šilumos, rytiniame pakraštyje iki 29–30, šalies vakaruose tiktai 19–21 laipsnis šilumos.

„Kitaip tariant, rytoj Lietuvoje vasara. Ir naktį, ir dieną bus audros židinių, daug kur palis, vietomis smarkiai, su perkūnija, galbūt vėjo gūsiais. Įmanoma ir kruša. Paryčiais bus apie 15–17 laipsnių, dieną vyraus 24–27, rytuose iki 30, šalies vakaruose 19–21 laipsnis šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienio vakarą dar kurį laiką vietomis lis, vėliau naktį liausis, šeštadienį dieną vėl vietomis lietus ir perkūnija. Naktį atvės iki 13–15, dieną vyraus 22–24, prie jūros 17–19 laipsnių šilumos. Sekmadienį vėl vietomis vasariškas lietus, dieną turbūt su perkūnija. Naktį atvės iki 12–14, dieną vėl 22–24, prie jūros 17–19 laipsnių šilumos.

Ką gi, kol kas lietus kasdien. Kol kas maloniais vasaros orais teks džiaugtis prisitaikant prie vis užklumpančio lietaus, tai bus šioks toks nepatogumas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer