Plinta jaudinantis Ukrainos kario raginimas: šiandien kariauja tie, kuriems 2014-aisiais tebuvo 10 metų

Socialiniuose tinkluose plinta ukrainiečių kario žodžiai, kuriuose jis ragina ukrainiečius daryti viską, kad laimėtų karą, o tai būtina padaryti dėl vaikų ateities.

95-osios Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro desantininkų brigados pareigūnas Jurijus Kochevenka vaizdo įraše paaiškino, kodėl ukrainiečiai privalo laimėti dabar, kad šis karas daugiau nebesitęstų ir neliktų tarsi palikimas ateities kartoms.

Jurijus pasakojo, kaip jis paklausė savo kolegų, kurie iš jų kovojo kare 2014–2015 metais. Vyras sužinojo, kad daliai jų dabar yra 18–20 metų, tad 2014–2015 metais jie tebuvo vaikai.

„Vienas iš vaikinų atsakė: „Vade, man 18 metų“. Pirmiausia aš pagalvojau: „Vaike, ką tu čia darai?“. Bet ne, jis nebėra vaikas. Bet tuo metu jam tebuvo 10 metų, o dabar jis yra priverstas kariauti, nes tuo metu mes nesustabdėme priešo. Mes perdavėme karą kitai kartai. Aš nenoriu jo perduoti. Aš nenoriu, kad mano vaikai turėtų užbaiginėti tai, ko aš neužbaigiau dabar“, – teigė karys.

Jis ragino ukrainiečius daryti viską, kad karas būtų laimėtas dėl vaikų ateities.

„Mes privalome užbaigti šį karą kartą ir visiems laikams, kad Ukraina būtų laisva, o mūsų vaikai užaugtų laimingi, sveiki ir saugūs. Tikėkite Ukraina“, – tikino Jurijus Kochevenka.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis teigė, kad kasdien Donbase žūva daugiau nei 100 karių, o apie 500 būna sužeidžiami, rašo „UNIAN“.

Savo akimis pamatyti Ukrainos kario kalbą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer