Melitopolyje rusai savo karių lavonus veža į mėsos kombinatą: morge jau pritrūko vietos

Šiuo metu Melitopolyje aktyviai išvežami okupantų lavonai, kurie buvo likviduoti mūšių Pologų-Guliaipolia kryptimi, skelbiama Ukrainos gynybos ministerijos žvalgybos pranešime.

Anot ukrainiečių žvalgybos informacijos, laikinai okupuotame Melitopolyje okupantų administracijos atstovai ieško papildomų šaldymo kamerų ir pramoninių šaldytuvų, kad būtų kur saugoti nužudytus rusų karius.

Taip pat pažymima, kad miesto mėsos kombinatas, kuris buvo perdarytas į morgą, jau užpildytas nužudytų okupantų kūnais ir nebegali daugiau priimti papildomų.

„Birželio 6-ąją rusų kariai atvyko į bendrovės „Aron-M“ (teritoriją) ir susipažino su turima šaldymo įranga. Ji buvo pripažinta tinkama perdarymui į morgą. Bendrovės vadovybei buvo pranešta apie „sprendimą dėl laikinos jų panaudos neatlygintinai, esant poreikiui saugoti žuvusiųjų kūnus“, – skelbiama ukrainiečių žvalgybos pranešime.

Pažymima, kad į Melitopolį šiuo metu aktyviai vežami okupantų lavonai, po mūšių Pologų-Guliaipolia kryptimi.

Ukrainos žvalgyba pažymi, kad tai susiję su dideliais rusų kariuomenės nuostoliais šia kryptimi, o taip pat su Rusijos karinės vadovybės noru nuslėpti netektis. Todėl yra pasirinkta taktika „dozuoti“ žuvusiųjų išsiuntimą į tėvynę ir laidojimą, maksimaliai nutolinant pačios žūties pripažinimo faktą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer