„Vienas namuose“ žvaigždė parodė atžalą: sūnus – tikra tėčio kopija

Nei vienos žiemos šventės nepraeina be legendinių filmų „Vienas namuose“ serijos. Joje Keviną Makalisterį suvaidinęs Macaulay Culkin‘as būdamas vos dešimties tapo pasauline garsenybe.

Praėjus trims dešimtmečiams nuo legendinio filmo pasirodymo, Macaulay – neatpažįstamas. Vyras su mylimąja Brenda Song augina vienerių sūnų Dakotą.

Neseniai garsus aktorius pasirodė viešumoje su sūneliu. Akį patraukė M. Culkino išvaizda – vyras atrodo gerokai atsigavęs po kelerių metų kovos su priklausomybe nuo narkotikų.

Tačiau naujose nuotraukose galima pastebėti ne vien puikiai atrodantį aktorių, bet ir jo sūnaus panašumą į tėtį. Tiek tėvas, tiek sūnus viešumoje pasirodė su ta pačia šukuosena išskustais šonais.

Anot užsienio žiniasklaidos, Brendai ir Macaulay sūnus gimė 2020 metų balandžio 5 dieną.

Naujagimis buvo pavadintas mirusios M. Culkino sesers Dakotos vardu, kuri mirė 2008 m., partrenkta automobilio.

M. Culkinas turi ne tik vieno sėkmingiausių vaikų aktorių titulą visoje šou verslo istorijoje, bet kartu yra žinomas ir kaip vienas didžiausių nuopolių – šlovė nuo jo laikui bėgant iš tiesų nusisuko.

Aktorius žinomas visame pasaulyje tapo jau 10-ies, vis dėlto vėliau jo vardas buvo girdimas dažniau ne kalbant apie aktorystę, o apie didžiules nesėkmes.

2004 metais, kai M. Culkinui buvo 24 metai, pasaulį apskriejo jo nuotrauka iš kalėjimo, kai policininkai netikėtai pagavo jį Oklahomoje, o vėliau jo mašinoje rado marihuanos.

Tiesa, viskas tuo nesibaigė – laikui bėgant kalbos apie jo priklausomybę narkotikams sklido ir toliau, o vėliau jis tai pripažino ir pats. Pasirodo, kad tuo metu kentėjo nuo priklausomybės heroinui.

Vis dėlto žinomas vyras ne kartą bandė nuo to išsigydyti, o šiais metais interviu „Esquire“ sakė: „Man narkotikai tikrai patinka. Jie – tarsi seni draugai. Tačiau kartais savo draugus tu praaugi“.

Ne ką laimingesnė buvo ir jo vaikystė. Būdamas 15 metų jis šokiravo pasaulį, kai teisme atsisakė savo tėvo ir motinos globos. Ir viskas dėl to, jog jaunam aktoriui aktorė, kad jo tėvai bando kontroliuoti ne tik jį, bet ir įspūdingus, beveik 15 mln. eurų siekiančius jo turtus.

Kai M. Culkinas išgarsėjo tokiuose filmuose, kaip „Uncle Buck“, „My Girl, Richie Rich“ ir kituose, jo tėvas Kitas metė savo darbą, jog kartu su žmona galėtų stebėti, kaip auga sūnaus talentas ir karjera. Jei M. Culkinas uždirbdavo iš filmo apie 6 mln. eurų, jo tėvai nuo kiekvieno sūnaus uždarbio pasiimdavo net 15 procentų.

„Aš išsiskyriau su savo tėvais. Maniau, kad viską pavyks padaryti švariai – atsisakysiu tėvo ir motinos pavardės. Tačiau kai tai padariau, viskas pasibaigė kur kas greičiau“, – vėliau sakė jis.

Tiesa, aktorius vėliau sutiko, kad situacija visuomet galėjo būti blogesnė. „Mano tėvas seksualiai manęs neišnaudojo. Žinoma, nutiko daug sumautų dalykų, bet blogi dalykai vaikams nutinka nuolat. Man pasisekė, kad turiu ką parodyti. Pažiūrėkite į mane: turiu pinigų, turiu šlovę, gražią merginą, gražų namą ir gražius gyvūnus“, – pridėjo aktorius.

Įdomu tai, kad anksčiau jis yra pateikęs ir kitokią priežastį, kuria paaiškino, kodėl nusprendė atsisakyti savo tėvų. Pats aktorius tikino, kad jų nesutarimų priežastys – kur kas didesnės, nei tik pinigai. M. Culkinas tikino, kad jo tėvas visuomet jam pavydėjo, mat ir pats norėjo būti aktoriumi, deja, nesėkmingai.

„Jis buvo blogas žmogus, linkęs į smurtą. Viską, ką jis gyvenime bandė pasiekti, aš pasiekiau dar iki 10 metų“, – sakė aktorius.

Dabar aktoriaus beveik niekuomet nepastebėsite vaidinančio, nors jo praėjusių metų sugrįžimas į savotišką „Vienas namuose“ rolę „Google“ reklamai buvo sutiktas itin palankiai.

Šiuo metu jis įkūrė grupę „Pizza Underground“, ėmė filmuotis indie žanro filmuose bei pradėjo savo gyvenimo būdo tinklaraštį „Bunny Ears“.

Ne ką mažiau įdomus ir aktoriaus meilės gyvenimas. Sulaukęs 18-os, jis vedė aktorę Rachelę Miner. Kai tai pasibaigė tragiškomis skyrybomis, jis nusprendė priimti celibatą. Tačiau būtent tada jis susipažino su aktore Mila Kunis, kuri šiuo metu ištekėjusi už kito žinomo aktoriaus, Ashtono Kutcherio.

Mila ir Macaulay praleido beveik 10 metų susitikinėdami – aktorė tikino, kad jie kartu užaugo. „Savo gyvenime radau tvirtą akmenį, o tai yra viskas, ko ir reikia. Mes turime savo pakilimų ir nuosmukių, bet mes stengiamės tai išgyventi“, – dar 2009-aisis sakė Mila.

Vis dėlto praėjus dar 2 metams, pora pasuko skirtingais keliais. Ir nors nė vienas niekuomet tiksliai nepasakė, kokia buvo skyrybų priežastis, Mila yra užsiminusi, kad kaltinti reikėtų tik ją.

„Tai buvo tragiškas, tragiškas išsiskyrimas. Aš labai susimoviau. Aš buvau tikra netikėlė, ir dabar pirma tai pripažinsiu. Užtrukau daug laiko, kol pagaliau galiu tai pripažinti, tačiau aš tai priimu ir nesiginčiju“, – yra sakiusi ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer