Vos 100 km atstumu nuo Vilniaus kurs naują jūrą po stogu

Skamba kaip misija neįmanoma, bet, panašu, Druskininkų merui Ričardui Malinauskui neįmanomų dalykų nebūna. Jis žada Druskininkuose įrengti dirbtinę jūrą po stogu. Jeigu tai įvyktų, vilniečiai netoli savęs turėtų tikrą kurortą.

„Giedras ir saulėtas dangus, +30, smėlio kopos ir palmės, 2 metrų aukščio bangomis skriejantys banglentininkai, baro terasoje laiką linksmai leidžianti kompanija, ant gultų ramiai knygas skaitantys poilsiautojai – šis vaizdelis ne iš kelionės. Tai – būsima druskininkiečių ir kurorto svečių kasdienybė, jūra po stogu su surfingo bangų baseinu, kurio projektą vakar aptariau su užsienio kompanijos „White Water West“ ekspertais: iš Kanados atskridusiu vadovu Anthony Marinakiu, iš Vokietijos atvykusiu verslo vadybininku Sirko Adleriu ir atstove Lenkijoje ir Baltijos šalyse Ana Vojdala“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė R. Malinauskas.

Anot Druskininkų mero, dirbtinė jūra įsikurtų šalia „Snow Arenos” žiemos komplekso. Čia būtų kuriamas naujas vandens ir pramogų centras, kuriame lankytojai rastų baseiną, poilsio oazes, padėlio aikšteles, alpinizmo sienas. Visgi svarbiausias akcentas – dirbtinė jūra su paplūdimiu ir bangų baseinas. Pastarasis skirtas banglenčių sporto mėgėjams ir profesionalams. Bangų aukštį, greitį ir dažnį bus galima reguliuoti.

„Tie, kurie svajoja išmokti plaukti banglente, galės tai padaryti Druskininkuose, tie, kurie jau moka – galės tobulinti įgūdžius 2 metrų aukščio bangose, o tie, kurie ieško ramaus poilsio galės nuo gultų ar baro terasos grožėtis nuostabia pakrante”, – rašo Druskininkų meras.

Meras su komanda ir projektuotojais diskutavo apie technines tokio pastato galimybes. Taip pat lankėsi keliuose užsienio baseinuose su bangomis, kad įvertinus juos, būtų galima pritaikyti geriausius sprendimus Lietuvoje.

Naujausias panašaus pobūdžio „White Water West“ kompanijos objektas bus atidarytas kitų metų pradžioje Miunchene.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer