Vytautas į savo namus įsileido beveik 30 metų jaunesnę moterį: dabar prašo pagalbos ją išvaryti

Prieš 8 metus Vytautas į savo namus gyventi priėmė beveik 30 metų jaunesnę moterį. Vyras pasakojo, kad taip pasielgė iš gailesčio, tačiau dabar Vitalija jis nori atsikratyti, nes ji kelia nepaprastus nepatogumus.

Vytautas kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“. Pas jį nuvykusi gelbėtoja Gerda Žemaitė iš pradžių vyro nerado, bet rado jo minėtą moterį, tačiau užrakintą.

„Jis kažkur išėjęs, o aš neturiu raktų“, – per langą su gelbėtoja kalbėjo Vitalija.

Grįžęs vyras pasakojo, kad Vitaliją priglaudė ne dėl jausmų – tai nebuvo meilės romanas ir vyras nesižavėjo jaunu moters amžiumi. Tokį sprendimą vyras priėmė iš gailesčio. Vitalija tuo metu neturėjo, kur eiti.

„Ji našlaitė, todėl aš ją priėmiau, bet dabar… Ji prieš mėnesį padirbo tris dienas, antradienį gavo tuos pinigus. Aš nežinau, kiek ji gavo, bet man davė 40 eurų ir pasakė, kad tai už elektrą ir už maistą. Tai paklausiau jos, ar čia visiems metams, nes kitus ji prageria.

Pas mane buvo jos baldai, bet ji viską pardavė ir iš manęs vagia pinigus“, – sakė vyras.

Jo namuose dažnai lankosi ir policijos pareigūnai, kurie susiduria su tomis pačiomis problemomis.

„Neduodi jai dviejų eurų, ji skambina policijai. Pavyzdžiui, sekmadienį ji man kelis kartu spyrė į pilvą, o veža mane, nes ji iškvietė“, – teigė Vytautas.

Vyras kreipėsi į seniūniją, tačiau jam buvo pranešta, kad ji Vitalijos iškelti negali. Teisę jam padėti turi tik policijos pareigūnai.

„Kai aš paprašau, kad ji išeitų, ji nieko nesako, imituoja, jog kraustysis. Ir dabar stovi keli maišai, bet ji niekur neina, nes neturi, kur eiti. Jei jos neįleidžiu, ji veržiasi arba sėdi kieme, ant žemės“, – aiškino Vytautas.

Vytautas pasakojo, kad moteris pinigų alkoholiniams gėrimams gauna žaisdama loteriją.

„Ji lošia „Teleloto“ ir dažnai išlošia, kartais 5 eurus, kartais 2 eurus ir nusiperka. Turi tokių draugų, kaip ir ji pati, jie pastato arba ubagauja“, – sakė vyras.

Kalbantis su Vitalija paaiškėjo, kad ji diplomuota norvegų kalbos specialistė. Moteris baigė universitetą, turi diplomą, tačiau ties tuo viskas ir pasibaigė. Nesėkmės lėmė, kad moteris nuleido rankas ir atsidavė likimui.

„Bergeno universitete baigiau norvegų kalbą, o dabar kiekvieną dieną sėdžiu ir nervinuosi. Aš noriu pakeisti savo gyvenimą, bet kaip man pakeisti?“, – teigė moteris.

Moteris pripažino suprantanti, kur veda toks gyvenimas.

Ar moteris pasiryžo keistis, sužinokite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer