„Žalgirio“ pagerbtas Artūras Milaknis bandė įkvėpti žaliai-baltų sirgalius: „Šiandien palinkėčiau tikėti komanda“

Prieš trečiąsias LKL finalo serijos rungtynes Kaune buvo pagerbtas tašką profesionalo karjeroje padėjęs vienas geriausių visų laikų „Žalgirio“ snaiperių Artūras Milaknis.

„Žalgirio“ arenos kube sirgaliai išvydo vaizdo klipą, kuriame pavaizduoti geriausi ilgamečio kauniečių ekipos žaidėjo momentai, o sirgaliai negailėjo griausmingų ovacijų.

Gynėjas taip pat sulaukė „Žalgirio“ ekipos vadovo ir buvusio komandos draugo Pauliaus Jankūno dovanos – įrėmintų atminimo marškinėlių su 21-uoju numeriu.

„Almantas sakė ilgai nekalbėti, man ir nepatikdavo kai žaidėjai pasiruošę rungtyniauti. Noriu padėkoti „Žalgiriui“, kad pries 17 metų suteikė man galimybę, norėčiau padėkoti savo tėveliams, kurie yra čia, labai didelis ačiū mano šeimai, žmonai Laurai ir sūnui Motiejui, myliu jus.

Taipogi ačiū broliui ir jo šeimai, kolegoms, draugams.

Noriu padėkoti draugams, treneriams, varžovams, kurie stumė į priekį ir neleido atsipalaiduoti. Specialus ačiū „keturioms problemoms“. Jie visą krepšininko kelią buvo kartu nuo pradžios iki pabaigos.“, – sakė Milas

A. Milaknis yra daugiausiai tritaškių Eurolygoje kada nors įmetęs lietuvis žalgirietis (461 tritaškis), o kalbą jis užbaigė kviesdamas audringai palaikyti sunkioje padėtyje LKL finale esančią Kauno ekipą.

„Ir turbūt nepaskutinis ačiū šitai tribūnai (aut. past. parodė į „Green White Boys“) ir ačiū Jums, visiems kauniečias, žaliai baltiems fanams, kurie palaikė sunkiu ir nevaisai sunkiu geru keliu. Šiandien palinkėčiau tikėti komanda. Ačiū“, – užbaigė trumpą kalbą buvęs žalgirietis.

Dviženklį sezonų skaičių Kauno ekipai atstovavęs A.Milaknis kartu su „Žalgiris TV“ jau kalbėjo apie savo sprendimą baigti karjerą bei karjeros etapą „Žalgiryje“.

A. Milaknis „Žalgirio“ duris pravėrė 2007 metais ir komandoje žaidė net 13 sezonų su pertraukomis. Metus jis yra atstovavęs Kazanės UNIKS ir Prienų „Rūdupiui“.

37-erių A. Milaknis 10 kartų tapo LKL čempionu, o 2015 m. tapo ir finalų MVP. Jis taip pat 9 kartus iškovojo Lietuvos krepšinio taurę, triskart tapo Baltijos krepšinio lygos nugalėtoju.

Jo sąskaitoje ir kartu su Lietuvos rinktine iškovotas 2015 Europos čempionato sidarbas. A. Milaknis yra LKL rekordininkas pagal pataikytus tritaškius, kurių per 478 rungtynes įmetė 940.

www.tv3.lt

Site Footer