„Jie geria kavą ir spaudo mygtukus“: rusas pratrūko dėl naujų ukrainiečių ginklų

Telefonu su žmona kalbėdamas rusas pratrūko dėl naujų ukrainiečių naudojamų ginklų. Anot jo, ukrainiečiai tiesiog spaudo mygtukus, o rusai dėl to patiria didžiulius nuostolius.

Pastarosiomis dienomis liudijimų apie rusų paniką fronte vis daugėja. Ukrainiečius pasiekė amerikietiškos HIMARS raketų paleidimo sistemos, kuriomis Ukrainos kariai itin tiksliai smūgiuoja rusams.

Rusų kariai atvirai pripažįsta, kad ukrainiečiai naujais ginklais masiškai degina rusų tankus, o smogusiųjų neįmanoma identifikuoti.

Tai atskleidžia Ukrainos saugumo tarnybos perimtas rusų kario pokalbis su žmona, rašo UNIAN.

„Jie sėdi, geria kavą, spaudo mygtukus, o mus tiesiog apipila duženomis. Mes šūkčiojame kaip kvailiai. Čia jau sudegė tiek daug tankų, tiek daug įrangos… O mūsų šunsnukiai net negali į juos pataikyti, jie negali jų atpažinti“, – skundžiasi rusas.

Girdėti, kaip ruso žmona pasiūlo jiems šaudyti tankais.

„Taip, b**t… Jie pradeda smogti už 3–4 kilometrų. Kur šaudoma su tanku?“ – piktinasi jis.

Ukraina jau ne kartą teigė, kad amerikiečių atsiųstos raketų paleidimo sistemos HIMARS privertė rusus panikuoti.

Anot Ukrainos gynybos ministro Oleksijaus Reznikovo, HIMARS jau „pakeitė žaidimo taisykles kare“. Jis teigė, kad Ukraina turėtų gauti daugiau šių sistemų.

„Per pastarąsias tris savaites Ukraina panaudojo jas (HIMARS – aut. past.), kad pataikytų į Rusijos amunicijos sandėlius toli už fronto linijos ir apgadintų rusų artilerijos techniką“, – sakė O. Reznikovas.

Ministras teigė, kad JAV iš pradžių baiminosi, jog HIMARS tiekimas Ukrainai padidins situacijos eskalaciją, tačiau dabar, anot jo, partneriai ruošiasi Ukrainai siųsti daugiau ginkluotės.

„Manau, kad tai yra laipsniškas judėjimas. Mes jiems įrodome, kad HIMARS galime naudoti preciziškai ir tiksliai“, – įsitikinęs O. Reznikovas.

Jis taip pat pridūrė, kad Vakarų tiekiami ginklai Ukrainai yra ilgesnio nuotolio ir tikslesni nei senoji Ukrainos ginkluotė. Dėl to, anot jo, Ukraina kasdien patiria vis mažesnius nuostolius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer