„Karaliumi“ pasivadinęs vyras gyvena iš savo trijų žmonų: su visomis miega vienoje lovoje

Nikas Deivisas, save vadinantis „Karaliumi“, nemato reikalo dirbti, nes gyvena iš savo trijų žmonų, kurios visos dirba visą darbo dieną, pajamų. Dviejų vaikų tėvas tvirtina, kad jis „gyvena svajonių gyvenimą“.

Nikas, kuris nusprendė nedirbti, nes „karalius mažai juda“, gyvena su 38 metų April, 25 metų Jennifer ir 22 metų Danielle. Su pirmąja žmona April jis susipažino universitete prieš 15 metų. Po devynerių santuokos metų jie nusprendė pakviesti Jennifer prisijungti prie jų santykių, rašo express.co.uk.

Tai patinka April, kuri aiškina, kad Nikas yra „labai sunkiai pakeliamas“ ir kad jai reikia visokeriopos pagalbos.

Ji sakė: „Nikas yra labai sunkiai pakeliama problema. Sakykime, kad… daugeliu atžvilgių. Su Niku lovoje tenka nemažai tvarkytis“.

Kalbėdama apie pažintį su Jennifer beveik prieš 10 metų, April sakė: „Man tiesiog pasidarė aišku, kad ji yra puikus žmogus, kad ji yra itin protinga, ir aš žinojau, kad Nikas ją laikys patrauklia.“

Praėjusiais metais, kai jie pasirodė TLB programoje „ieškau sesers-žmonos“, jų neįprasta pora pasipildė ketvirtuoju asmeniu. Programos metu 39 metų Nikas susituokė su nėščia 22 metų mergina per ceremoniją, kurioje dalyvavo kitos dvi jo žmonos.

Dabar jie visi trys miega kartu lovoje, nes Nikas mėgsta būti „įsispraudęs viduryje“. Tačiau seksas vyksta su skirtingomis žmonomis atskirai skirtingose namų vietose.

Nikas pasakojo TLC: „Turint tris žmonas ir žinant, kad mes visi sutvirtinome savo sąjungą ir suartėjome tokiu būdu, tai tiesiog neįtikėtina. Tiesiog jaučiuosi taip, tarsi gyvenčiau svajonėje“.

Jauniausioji vyro žmona Danielle sakė: „Tiesą sakant, niekada nemaniau, kad galiu būti tokia laiminga. Nemaniau, kad tokia laimė egzistuoja, kol neradau tokios meilės.“

Informacija apie savo poligaminę šeimą pora dalijasi „Instagram“. Juose rodomos šeimos gyvenimo akimirkos, įskaitant nuotraukas su Nicko antruoju vaiku, dukra Vera.

Sausio 11 d. jie pasidalijo keliomis kūdikio nuotraukomis su prierašu: „Vera mėgsta leisti dienas su tėčiu. Mes visi negalime patikėti, kad jai jau daugiau nei šeši mėnesiai… Laikas bėga, kai tau smagu“. Nickas taip pat turi sūnų iš ankstesnių santykių.

Nikas taip pat turėjo džiaugsmo praleisti Valentino dieną su visomis keturiomis savo žmonomis. Jis rašė: „Prieš Valentino dieną švenčiu su savo gyvenimo meilėmis“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer