Profesorius įsitikinęs: 1 simptomas išdavė, kuo serga Putinas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vaizdo įraše vėl pastebėtas nekontroliuojamai drebantis, o tai, sako Londono universiteto profesorius Angusas Dalgleišas, yra Parkinsono ligos įrodymas.

Medicinos profesorius patvirtino, kad Vladimiras Putinas greičiausiai serga Parkinsono liga, kai vaizdo įraše buvo užfiksuota, kaip dreba jo kojos.

Yra begalė nepatvirtintų gandų, kad Rusijos prezidentas serga ir daugybė specialistų nuo Kremliaus šaltinių iki Vakarų gydytojų pateikia savo įžvalgas.

Aiškiai įžvelgia Parkinsoną

Vieni ekspertai sako, kad jis kovoja su vėžiu, kuomet kiti ekspertai įsitikinę, kad 69-erių despotas serga ankstyvos stadijos Parkinsono liga, rašo mirror.co.uk.

„Visos šios kalbos apie skydliaukės vėžį… Jei juo susirgo prieš penkerius metus, nemanau, kad šiandien tai vis dar būtų problema“, – sakė profesorius A. Dalgleišas iš Londono universiteto.

Jis tęsė: „Manau, kad vienas nekintantis įrodymas, kurį visada matome, yra drebančios galūnės ir manau, kad tai yra degeneracinė liga, tokia kaip Parkinsonas.“

Praėjusį mėnesį, kai Rusijos karo kurstytojas susitiko su Baltarusijos prezidentu Aliaksandru Lukašenka Sočyje, V. Putinas, jiems susėdus pasikalbėti, vaizdo įraše užfiksuotas keistai sukiojantis pėdas.

Tuomet savaitgalį Kremliuje V. Putinas įteikė Rusijos federacijos valstybinę premiją kino režisieriui Nikitai Michalkovui. Despotas, užfiksuotas vaizdo įraše, aiškiai negali ramiai išstovėti, svyruoja pirmyn ir atgal, juda į šonus.

„Parkinsono ligos atveju, drebulys yra pastovus ir aiškiai matome, kad jo rankų drebulys yra pastovus, tai liga“, – sakė profesorius.

Išduoda ne tik drebulys

Jis sakė, kad tam, jog būtų patvirtinta vėžio diagnozė, reikalingi įvairūs tyrimai, tačiau kalbant apie Parkinsono ligą, pasirodė daugybė vaizdo įrašų iš skirtingų renginių, todėl galime „pažiūrėti ir įvertinti judesius, matomus vaizdo įrašuose“.

Jis tęsė: „Iš trumpo vaizdo įrašo negali pasakyti, ar kažkas serga vėžiu, tačiau buvo keletas atvejų ir skirtingų scenarijų, kai drebulys buvo stiprus ir tik stiprėjo.

Galiu patikinti, kad retai viskas būna taip aišku, tačiau statyčiau savo pinigus už faktą, kad jis serga Parkinsono liga.“

Medicinos profesorius taip pat sakė, kad Putinas dažnai demonstruoja „negyvą veidą“, kas yra „klasikinis Parkinsono simptomas“.

Parkinsonsdisease.net rašoma, kad vienas iš simptomų yra „kaukę primenanti veido mimika, dar žinoma kaip hipomimija“. Ji gali sukelti „bėdų bandant kalbėti emocingai ir apsunkinti kitų žmonių emocijų, verbalinės ir neverbalinės kalbos supratimą“.

Kremliaus šaltinis, kuris teigia, kad turi detalią informaciją apie V. Putino sveikatą, teigia, kad Putinas „serga Parkinsono liga ir turi šizoafektinį sutrikimą“.

Kremlius viešai paskelbė, kad Putino sveikata gera, tačiau jo perdėta apsauga koronaviruso pandemijos laikotarpiu ir susitikimai su kitais politiniais lyderiais prie ilgo stalo paaštrino gandus apie jo sveikatą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer