Ukrainiečiai skelbia sučiupę rusų žvalgą: telefone – kelias į Ukrainą, pokalbiai su šeima ir meiluže

Ukrainiečiai Luhansko srityje skelbia į nelaisvę paėmę rusų žvalgą.

Apie tai „Telegram“ pranešė Ukrainos gynybos ministerijos specialusis padalinys „Kraken“, rašo UNIAN.

„Per operaciją Belogorovkoje GUR (gynybos ministerijos žvalgybos – aut. past.) specialiojo padalinio kovotojai sučiupo Rusijos ginkluotųjų pajėgų žvalgybos karininką. Mes su juo pasikalbėjome, ir tai pasirodė gana įdomu. Žinoma, vietoj tiesos Vanka ėmė pasakoti parengtą legendą“, – sakoma pranešime.

Pranešama, kad spec. padalinys paskelbė vaizdo įrašą su įrodymais bei medžiaga iš sučiupto žvalgo telefono.

„Vaizdo įraše panaudota medžiaga iš šio pareigūno telefono. Būdamas „patyręs žvalgas“, jis turėjo savo skaitmeninį dienoraštį… Yra jo „kovinis kelias“ iki Ukrainos, bendravimas su šeima, mergina ir meiluže“, – priduriama pranešime.

Dar pradėjusią savaitę Ukraina įspėjo dėl Rusijos spec. tarnybų veiklos Rytų Europoje. Pranešta, kad Rusija savo agentams galimai pavedė nustatyti ginklų Ukrainai tiekimo maršrutus.

Primename, kad Rusijos kariuomenė ankstyvą vasario 24 d. rytą įsiveržė į Ukrainą. Kremlius Ukrainai karo oficialiai nepaskelbė – Rusijos valdžia plataus masto karo veiksmus pavadino „specialia operacija“, kurios tikslas, be kita ko, yra ir ukrainiečių „nutautinimas“.

Priešas pirmiausia numetė bombas ant karinių objektų, o vėliau apšaudė civilinius pastatus. Daugelis pasaulio šalių, įskaitant JAV, ES valstybes nares, Kanadą, Japoniją ir Australiją, Rusijai įvedė naujas sankcijas, didžiosios įmonės pradėjo stabdyti bendradarbiavimą su Rusija.

Rusijos kariuomenė nuo pirmos karo dienos aršiai bombarduoja Ukrainos teritoriją, civilinius pastatus, nors tikina, kad taikosi tik į karinius ar strateginės paskirties objektus. Rusijos puolimo metu jau žuvo tūkstančiai civilių. Karo metu faktiškai sunaikintas Mariupolis ir Lymanas, pastarosiomis savaitėmis vyko aršūs mūšiai dėl Sjevjerodonecko ir kitų Donbaso miestų. Sjevjerodoneckas neseniai pateko į rusų rankas. Sekmadienį pranešta, kad ukainiečiai pasitraukė iš Lysyčansko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer