Ukrainos žiniasklaida: Putinas paniro į komą, jam buvo atlikta operacija

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas po nesėkmingos operacijos paniro į komą, praneša „Obozrevatel“ šaltiniai. Teigiama, kad režimo lyderis turėjo piktybinį auglį, kurio pašalinimas sukėlė rimtas pasekmes jo sveikatai.

Tai minėto naujienų portalo žurnalistei Marijai Ševčuk atskleidė Ukrainos žvalgybos šaltiniai. Šių teiginių nepriklausomai neįmanoma patikrinti.

Pranešama, kad V. Putinas šiuo metu yra intensyvios terapijos skyriuje, jo gyvybė esą palaikoma gyvybės palaikymo sistemomis.

„Obozrevatel“ iš šaltinių šalies žvalgybos gavo duomenų apie pablogėjusią Rusijos diktatoriaus būklę – tariamai po nesėkmingo chirurginio įsikišimo, šalinant auglį Vladimiras Putinas paniro į komą. Spec. tarnybos, remiantis savo šaltiniais Kremliuje, pranešė, kad Putino aplinka pradėjo ruošti taip vadinamąjį „valdžios tranzitą“ – ieškoti „sosto“ perėmėjo. Ar taip iš tikrųjų yra, ar ne galima bus kalbėti labai greitai, kuomet Kremlius komentuos Ukrainos ir Rusijos Federacijos derybų prezidentų lygiu atsisakymus“ – skelbiama ukrainiečių leidinyje.

Šaltiniai teigia, kad V. Putinui pasireiškė smegenų kamieno refleksų slopinimo požymiai, jo kūnas nereaguoja į skausmą. Teigiama, kad V. Putiną ištiko koma.

Anot šaltinių, V. Putino aplinka greičiausiai nusprendė nuslėpti informaciją apie V. Putino būklę ir planuoja naujienos nepranešti tol, kol Kremlius nuspręs, kas pakeis Rusijos prezidentą.

Šaltiniai Ukrainos žvalgyboje taip pat sako, kad iki tol viešumoje turėtų matytis V. Putino antrininkas.

Apie prastėjančią V. Putino sveikatos būklę kalbama jau kurį laiką. Ukrainos karinės žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas dar gegužės viduryje pranešė, kad V. Putinas serga keliomis sunkiomis ligomis, viena iš jų yra vėžys.

Taip pat teigta, kad V. Putinui jau buvo atlikta operacijų.

Jau svarstyta ir tai, kas po V. Putino mirties galėtų užimti jo vietą. Paaiškėjo, kad „Vieningosios Rusijos“ partijos lyderės postas yra ruošiamas V. Putino dukrai.

Daugiau apie įtarimų keliančią V. Putino sveikatos būklę žiūrėkite:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer